Szkolenia dla oświaty

Szkolenia dla oświaty, które poszerzą Twoją wiedzę

Praca w oświacie wiąże się ze stałym rozwojem, podnoszeniem kompetencji oraz poszerzaniem swojej wiedzy. Wynika to z faktu zmieniających się przepisów, pojawianiem się nowych nurtów, metod czy technik nauczania. Warto zatem regularnie uczestniczyć w szkoleniach, które pozwolą odnaleźć się w gąszczu nowinek, a także będą inspiracją do dalszych działań i pracy zawodowej. Nasze Centrum Szkoleniowe Cognitus oferuje rozmaite szkolenia dla oświaty, z którymi możesz zapoznać się w tym miejscu. Są one kierowane nie tylko do nauczycieli szkół, przedszkoli, opiekunów w żłobkach, lecz także do dyrektorów, psychologów, kuratorów czy specjalistów, którzy na co dzień pracują z dziećmi w placówkach oświatowych.

Angażujące i inspirujące szkolenia dla pracowników oświaty

Różnorodność podejmowanych przez nas tematów sprawia, że każdy z pracowników oświaty z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szkolenia m.in. z zakresu autyzmu i zespołu Aspergera, nadpobudliwości psychoruchowej czy pracy z dzieckiem z różnym stopniem niepełnosprawności. Dostępne są tu kursy poruszające tematy cyberprzemocy oraz cyberbezpieczeństwa, które są niezwykle aktualne w obecnych czasach. Nasze szkolenia dla pracowników oświaty nawiązują również do współpracy z rodzicami, także tymi „trudnymi”.

Szkolenia dla oświaty – dlaczego warto brać w nich udział?

Dlaczego szkolenia dla oświaty to coś, z czego warto regularnie korzystać? Jest to znakomity sposób na to, aby doskonalić swój warsztat pracy oraz być zawsze na bieżąco. Dzięki temu żadne zmiany Cię nie zaskoczą, gdyż będziesz na nie odpowiednio przygotowany. Korzystanie ze szkoleń i kursów niezwykle motywuje do pracy, daje wiele inspirujących pomysłów, które można wykorzystać podczas codziennych zajęć z dziećmi i młodzieżą.

Szkolenia dla pracowników oświaty w dogodnej dla Ciebie formie

Oferowane przez nas szkolenia dla pracowników oświaty dostępne są w dwóch formach: online i stacjonarnej. Pierwsza z nich jest znakomitym rozwiązaniem, które pozwala na zdobywanie nowej wiedzy bez wychodzenia z domu. Nie musisz wówczas poświęcać czasu na dojazdy, gdyż jedyne czego Ci potrzeba to komputer lub laptop oraz dostęp do Internetu. Jakie są zalety szkoleń stacjonarnych? Z całą pewnością jest to możliwość poznania nowych osób oraz ich pomysłów. Przypadną do gustu tym osobom, które stawiają na bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem i w ten sposób najszybciej przyswajają nowe informacje. U nas jednak masz wybór. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleń i do inwestycji w swój osobisty rozwój.

Tematy szkoleń