O nas


Centrum Szkoleń
Cognitus powstało z potrzeby stworzenia przyjaznego miejsca, w którym można podnieść swoje kwalifikacje, doświadczyć nowych rozwiązań edukacyjnych, nabyć praktyczne umiejętności i poznać życzliwych ludzi. Naszą ofertę kierujemy do różnych grup zawodowych, dla których rozwój osobisty i zawodowy jest ważny. Szkolimy menadżerów, służby,medyczne, pracowników administracji publicznej, rady pedagogiczne, nauczycieli, studentów i wszystkich, którzy z nami chcą się zmieniać. Szkolenia prowadzimy w formie warsztatów z aktywnym udziałem uczestników. W procesie tworzenie szkoleń uwzględniamy Cykl Kolba, dzięki czemu są one skuteczne i efektywne.

Nasze atuty:

  •  Dbamy o wysoką jakość szkoleń ,miłą atmosferę i przyjazne warunki. Szkolenia prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy są praktykami w obszarze swoich kompetencji
  •  W trakcie szkoleń dzielimy się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
  • Udzielamy wsparcia poszkoleniowego, nasi trenerzy pozostają w kontakcie z uczestnikami szkoleń. Wspierają ich w zmianie.
  • Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, staramy się dopasować szkolenie do jego potrzeb
  • Dbamy o swój rozwój, nasi trenerzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje.

Misja

W naszych działaniach najważniejsi są Ludzie . Stwarzamy im możliwości do rozwoju i profesjonalnie wspieramy ich w zmianach. Wierzymy w zasoby i potencjał naszych Klientów.

Wartości:

Pasja

Nauczamy z pasją! Nawet małe rzeczy robimy w wielki sposób. Jest to bardzo ważny element w życiu każdego z nas. Dzięki niej poszukujemy, zdobywamy , doświadczamy i przekazujemy z Pasją!

Rozwój

Dbamy o swój warsztat pracy. Wyznajemy zasadę, że człowiek uczy się całe życie. Doskonalimy swoje kompetencje i uważnie słuchamy naszych Klientów po to by jak najlepiej dopasować się do Waszych potrzeb.

Dbałość o relacje

Cieszymy się jak do nas wracacie. Rosną nam skrzydła jak mówicie , ze nasze szkolenia są bardzo dobre. Jesteśmy dla Was. Wspieramy Was w procesie poszkoleniowym.