Innowacyjne metody pracy w edukacji wczesnoszkolnej – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 16 sierpnia 2021 r. (18:30 - 21:30) ZAPISZ SIĘ
 • 💰Cena – 159 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Program:

  1. Podział metod pracy. 
  2. Historia pojawienia się idei innowacyjności w nauczaniu.
  3. Przyczyny odchodzenia od metod tradycyjnych/podających.
  4. Aktywizacja i motywowanie uczniów na zajęciach.
  5. Prowadzenie zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
  6. Wykorzystanie elementów arteterapii w celu uatrakcyjnienia zajęć.
  7. Ćwiczenia terenowe, wycieczki i wyjścia jako elementedukacjina rzecz zrównoważonego rozwoju.
  8. Nauka przez doświadczenie i robienie doświadczeń.
  9. Metoda ruchowej ekspresji twórczej R. Labana oraz metoda C. Orffa.
  10. Podsumowanie/wnioski/dyskusja.

  Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),

  Prowadząca: Justyna Kapuścińska-Kozakiewicz – Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zawodu nauczyciel i pedagog, z zamiłowania i powołania terapeuta. Ukończyła studia z zakresu terapii pedagogicznej i terapii integracji sensorycznej oraz liczne szkolenia, m.in. terapię ręki. Uwielbia pracę z dziećmi i rodzicami. Jest właścicielką gabinetu terapeutycznego Zmysłek Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka. Swoją pasję bycia terapeutą realizuje również pisząc artykuły związane z pedagogiką, terapią pedagogiczną, nauczaniem i integracją sensoryczną. Prywatnie – szczęśliwa mężatka, która uwielbia czytać książki i chodzić do teatru. Kiedy tylko ma możliwość podróżuje, szczególnie na Wschód, który ogromnie ją fascynuje.