Twórcza przestrzeń dla Twoich przedszkolaków – szkolenie on – line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena 199 zł

Szukasz niebanalnych pomysłów na kreowanie twórczej przestrzeni dla Twoich przedszkolaków? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Jeśli masz dość wertowania przewodników dla nauczycieli w poszukiwaniu inspiracji, weź udział w tym szkoleniu! Wprowadź trochę magii kreatywności na swoje zajęcia!

Opis: Zaprezentowane zostaną gotowe scenariusze zajęć dydaktyczno-wychowawczych w grupie przedszkolnej z omówieniem umiejętności i wiedzy przekazywanych w danej grupie wiekowej.Cel szkolenia: Wiek przedszkolny to czas na stopniowe przygotowywanie dziecka do samodzielnego funkcjonowania poza rodziną, przede wszystkim w środowisku przedszkola, a pod koniec tego etapu – w szkole. Nauka dziecka w wieku przedszkolnym znacznie różni się od nauki powszechnie rozumianej jako zdobywanie wiedzy szkolnej. Dla przedszkolaków nauka to opanowywanie różnych umiejętności tak, by zyskać możliwość wywierania wpływu na otoczenie stosownie do swoich potrzeb. Na szkoleniu dowiecie się jak realizować te założenia podczas prezentowanych, kreatywnych zajęć przedszkolnych.

Program szkolenia:

  1. Kreatywne ćwiczenia poranne: praca indywidualna lub z zespołem dzieci o charakterze obserwacyjnym, stymulującym i wychowawczym.
  2. Zabawy ruchowe ze śpiewem z elementami tańca, czyli praksje dynamiczne z piosenką w tle dla najmłodszych.
  3. Szalone pomysły na zabawy dydaktyczne na podstawie realizacji założeń podstawy programowej – czyli jak utrzymać uwagę przedszkolaka na nauce przez zabawę.
  4. Inspiracje do zabaw poznawczych, w zakresie rozwijania komunikacji werbalnej.
  5. Jak rozwijać zdolność twórczego myślenia oraz pojęć matematycznych?
  6. Gotowe wzory zabaw plastycznych oraz dekoracji sali na każdą porę roku.

Korzyści: Pokażemy gotowe i niebanalne pomysły na zajęcia dydaktyczne, plastyczne, muzyczne na każdą porę roku, a także materiały, w których przeczytasz, jak skonstruować scenariusz z zachowaniem zapisów podstawy programowej.

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadząca: Małgorzata Kowalska – więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/