Twórcza przestrzeń dla Twoich przedszkolaków – szkolenie on – line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 17 sierpnia 2021 r. (17:00 - 20:00) ZAPISZ SIĘ
 • 💰Cena – 149 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Szukasz niebanalnych pomysłów na kreowanie twórczej przestrzeni dla Twoich przedszkolaków? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Jeśli masz dość wertowania przewodników dla nauczycieli w poszukiwaniu inspiracji, weź udział w tym szkoleniu!

  Zaprezentowane zostaną gotowe scenariusze zajęć dydaktyczno-wychowawczych w grupie przedszkolnej z omówieniem umiejętności i wiedzy przekazywanych w danej grupie wiekowej.

  Wprowadź trochę magii kreatywności na swoje zajęcia!

  Pokażemy gotowe i niebanalne pomysły na zajęcia dydaktyczne, plastyczne, muzyczne na każdą porę roku, a także materiały, w których przeczytasz, jak skonstruować scenariusz z zachowaniem zapisów podstawy programowej.

  Wiek przedszkolny to czas na stopniowe przygotowywanie dziecka do samodzielnego funkcjonowania poza rodziną, przede wszystkim w środowisku przedszkola, a pod koniec tego etapu – w szkole. Nauka dziecka w wieku przedszkolnym znacznie różni się od nauki powszechnie rozumianej jako zdobywanie wiedzy szkolnej. Dla przedszkolaków nauka to opanowywanie różnych umiejętności tak, by zyskać możliwość wywierania wpływu na otoczenie stosownie do swoich potrzeb. Na szkoleniu dowiecie się jak realizować te założenia podczas prezentowanych, kreatywnych zajęć przedszkolnych.

  Program szkolenia:

  • Kreatywne ćwiczenia poranne: praca indywidualna lub z zespołem dzieci o charakterze obserwacyjnym, stymulującym i wychowawczym.
  • Zabawy ruchowe ze śpiewem z elementami tańca, czyli praksje dynamiczne z piosenką w tle dla najmłodszych.
  • Szalone pomysły na zabawy dydaktyczne na podstawie realizacji założeń podstawy programowej – czyli jak utrzymać uwagę przedszkolaka na nauce przez zabawę.
  • Inspiracje do zabaw poznawczych, w zakresie rozwijania komunikacji werbalnej.
  • Jak rozwijać zdolność twórczego myślenia oraz pojęć matematycznych?
  • Gotowe wzory zabaw plastycznych oraz dekoracji sali na każdą porę roku.

  Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),

  Prowadząca: Małgorzata Kowalska – więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/