Kodowanie i programowanie on-line w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – Innowacja pedagogiczna – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 26 października 2021 r. (18:00 - 21:00)
 • 💰Cena: 159 zł 
   
  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Program szkolenia:

  1. Kodowanie i programowanie podczas nauki.
  2. Przykłady platform, programów, gier i generatorów.
  3. Praca w klasie z wykorzystaniem tablicy multimedialnej.
  4. Jak zacząć tworzyć własne materiały dla dzieci.

  Korzyści po szkoleniu:

  1. Poznasz przykłady programów, gier i generatorów ułatwiające wprowadzanie elementów kodowania i programowania on-line.
  2. Nabędziesz umiejętności tworzenia własnych kart pracy.
  3. Poznasz sposoby na aktywizowanie dzieci i uczniów.

  Prowadząca: Agnieszka Besser – Krysiak – sprawdź więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/

  • Uczestnik szkolenia otrzymuje:
   • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).