Zabawy i inspiracje na lekcje i zajęcia przedszkolne – okres przedświąteczny – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena 89 zł

Odbiorcy: Szkolenie skierowane do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz nauczycieli klas 1-3 i instruktorów zajęć dodatkowych.

Opis: Szkolenie ma na celu zaprezentowanie gotowych przepisów na ćwiczenia, które umilą oczekiwanie na święta. Przedstawione zabawy, pozwolą również na zastosowanie przy wprowadzeniu lektur i wielu innych zagadnień. Darmowy charakter zabaw w duchu improwizacji pozwoli Państwu na zabranie ich w podróż po całym roku szkolnym.

Program szkolenia:

1.Wstep teoretyczny- uniwersalne metody zastosowane w proponowanych zabawach.

2. Rekwizyty- jak korzystać z otaczających pomocy.

3 Opis i prezentacja zabaw doskonałych na przedświąteczny czas.

4. Inspiracje, które pozwolą szybko zbudować ciekawy scenariusz lekcji/zajęć

5. Świąteczne relaksacje- czyli jak z pomocą oddechu wyciszyć się po aktywnych zajęciach.

Uczestnik szkolenia poza wykładem otrzymuje trzy gotowe scenariusze zajęć, oraz trzy relaksacje do czytania i dowolnego modyfikowania.

Materiały szkoleniowe: Uczestnicy otrzymują zestaw ćwiczeń, które swobodnie będą mogli stosować w trakcie roku szkolnego, swobodnie dopasowując je do wielu zagadnień z programu nauczania.

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadząca: Weronika Krzciuk - instruktor teatralny, prowadzi zajęcia z dziećmi od 14 lat. Pracę zaczynała w Warszawie, po ukończeniu Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Na zajęciach łączy ulubioną metodę dramy, z formami teatralnymi i aktywnościami plastycznymi. Podkreśla, że prowadzone przez nią warsztaty nie są treningiem aktorstwa, ale świetną, rozwijającą zabawą. Wierzy, że każde dziecko, w swoim właściwym czasie rozwinie własne skrzydła, trzeba je tylko z sercem wspierać. Ukończyła również kierunek pedagogiczny oraz Historię Sztuki- co prowadzi do częstych nawiązań na zajęciach.