Praca z dziećmi ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się w edukacji wczesnoszkolnej – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 4 października 2022 r. (18:30 - 21:30)
 • 💰Cena – 159 zł

  Program szkolenia:

  1. SPE – wyjaśnienie pojęcia.
  2. Podział trudności z wyszczególnieniem ich objawów.
  3. Wymagania wynikające z rozporządzenia.
  4. Dynamika pracy z uczniem.
  5. Sposoby organizacji pracy z uczniem z SPE.
  6. Metody i formy pracy z uczniem z SPE w edukacji wczesnoszkolnej.
  7. Ćwiczenia i aktywności wykorzystywane na zajęciach z dzieckiem ze SPE.
  8. Przykładowe pomoce i karty pracy, które mogą zostać wykorzystane na zajęciach. 
  9. Podsumowanie/wnioski.

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Justyna Kapuścińska-Kozakiewicz – Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zawodu nauczyciel i pedagog, z zamiłowania i powołania terapeuta. Ukończyła studia z zakresu terapii pedagogicznej i terapii integracji sensorycznej oraz liczne szkolenia, m.in. terapię ręki. Uwielbia pracę z dziećmi i rodzicami. Jest właścicielką gabinetu terapeutycznego Zmysłek Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka. Swoją pasję bycia terapeutą realizuje również pisząc artykuły związane z pedagogiką, terapią pedagogiczną, nauczaniem i integracją sensoryczną. Prywatnie – szczęśliwa mężatka, która uwielbia czytać książki i chodzić do teatru. Kiedy tylko ma możliwość podróżuje, szczególnie na Wschód, który ogromnie ją fascynuje.