Szkolenia dla rodziców

Pewnie nie raz zdarzyło ci się zastanawiać, czy dobrze wychowujesz swoje dziecko, myśleć jakich błędów mógłbyś uniknąć lub przestać powielać schematy wdrożone przez rodziców, które jak doskonale widzisz nie działają. Stworzyliśmy dla ciebie specjalny pakiet szkoleń, które pozwolą ci lepiej zrozumieć świat dziecka i się z nim porozumieć.

Szkolenia dla rodziców i opiekunów – czy to jest ważne?

Kiedy dziecko przychodzi na świat jest to ogromna rewolucja dla każdego z rodziców. Dawniej utarte schematy myślowe idą w zapomnienie i zaczyna się prawdziwe życie, które często nijak ma się z wyobrażeniami. Wraz z dorastaniem naszej pociechy wymagania co do prawidłowego postępowania i budowania sprawnej komunikacji ulegają zmianie i często co tu ukrywać, po prostu kuleją. Aby temu zapobiec i pomóc ci zrozumieć świat dziecka stworzony został specjalny kurs, dzięki któremu wasze relacje ulegną poprawie, a ty będziesz czuć się spokojny i spełniony, nie tylko jako opiekun ale także przyjaciel.

Szkolenia online dla rodziców – nie wszystko musisz wiedzieć od razu

Świat ciągle pędzi do przodu, zmienia się model nauki, model pracy, a świat opanowuje pełna cyfryzacja. Czasy kiedy byłeś dzieckiem wyglądały zupełnie inaczej, a jako maluch z pewnością nie musiałeś mierzyć się z takimi problemami jak twoja pociecha. Aby ułatwić ci to zadanie, jednocześnie nie zabierając cennego czasu, który w dzisiejszym świecie pędzi jak szalony udostępnione zostały szkolenia online dla rodziców, dzięki któremu poszczególne lekcje przerobisz z dowolnego miejsca na świecie. Jedyne czego potrzebujesz to laptopa, tabletu, lub teflonu i połączenia z internetem. Nie możesz uczestniczyć na bieżąco w kursie lub coś cię rozprasza? W każdej chwili możesz wrócić do lekcji i odtworzyć ją od nowa, dzięki czemu zupełnie nic ci nie umknie.

 

Szkolenia stacjonarne dla rodziców – poznaj świat swojego dziecka

Jako lider wśród szkoleń udostępniliśmy również możliwość nauki stacjonarnej. Szkolenia stacjonarne dla rodziców to doskonała okazja, aby nie tylko zgłębić tajniki działania dziecięcej psychiki i wyobraźni, poznania mechanizmów, jakie nimi kierują i poprawy zdolności komunikacji z młodym człowiekiem, ale także wymiany doświadczeń z innymi rodzicami, którzy mają podobne problemy i bolączki co ty. Takie wsparcie może być nieocenione, bo kto nie zrozumie rodzica tak, jak drugi rodzic, który każdego dnia zmaga się z takimi samymi sytuacjami. Wykorzystaj dostępną ofertę by twoja rodzina mogła być zbudowana na silnych fundamentach opartych na wzajemnym zaufaniu, szacunku i wsparciu.