Eko-logicznie w przedszkolu – inspiracja, innowacja czy codzienność? – szkolenie on-line

Wykład połączony z częścią warsztatową – szkolenie dla nauczycieli edukacji przedszkolnej. Ekologia – tyle się o niej mówi, tyle się o niej słyszy. Została nawet ujęta w Podstawowych kierunkach realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022. W przedszkolach treści ekologiczne wplata się w programy nauczania już od dawna i może właśnie dlatego nasze przyzwyczajenia, powtarzane schematy sprawiają, że ekologia nie kojarzy nam się z czymś „odkrywczym” – a szkoda. Logicznie rzecz ujmując w przedszkolu może być inspirująco, innowacyjnie, ale również zwyczajnie eko – logicznie. I właśnie to będę chciała przybliżyć uczestnikom szkolenia.

💰Cena 209 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

Program szkolenia:

 1. Co to jest SDG i dlaczego o tym nie słyszałam?
 2. Logiczna ekologia – czyli działajmy rozsądnie
 3. Jak zaprzyjaźnić się z działaniami ekologicznymi i nie zwariować?
 4. Ekologia a współpraca międzynarodowa – dlaczego warto?
 5. Innowacja – jak do niej podejść?

Materiały szkoleniowe:

 • zagadnienia omawiane podczas szkolenia – krótki ebook,
 • przykładową innowację wypracowaną wspólnie podczas szkolenia,
 • listę polecanych pozycji książkowych i pomocy dydaktycznych,
 •  możliwość późniejszych konsultacji z trenerem.

Korzyści: Po szkoleniu nauczyciel edukacji przedszkolnej poszerzy swój zakres wiedzy z obszaru działań związanych z ekologią w przedszkolu. Pozna Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG) w  kontekście edukacji przedszkolnej. Nauczy się jak wdrożyć praktyczne, codzienne nawyki do swojej pracy. Pozna przykłady działań ekologicznych, które wart wprowadzać  już od przedszkola. Dowie się jak rozpocząć współpracę międzynarodową z korzyścią dla swoich podopiecznych.

Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 27 sierpnia 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Agnieszka Besser - Krysiak - sprawdź więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol