Trening rozwijający twórczość słowną w edukacji wczesnoszkolnej – szkolenie on-line

Szkolenie jest adresowane przede wszystkim do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, także do innych osób pragnących rozwijać twórczy potencjał ucznia.

Szkolenie zachęci uczestników do rozwijania spontanicznej twórczości słownej dzieci w wieku wczesnoszkolnym, pokaże ćwiczenia możliwe do wykorzystania w klasie na lekcji lub na zajęciach pozalekcyjnych, w pracy grupowej bądź indywidualnej. Dziecko przejawia różne sposoby ekspresji twórczej. Ekspresja werbalna jest jednym z nich. Skupimy się na swobodnym jej rozwoju, jednocześnie ukierunkowanym na wzmocnienie u dziecka poczucia własnej wartości i sprawczości.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do podejmowania działań rozwijających twórczość słowną uczniów, a przez to docieranie do świata wewnętrznego dziecka, do świata jego przeżyć, emocji, obserwacji.

💰Cena 209 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

Program szkolenia:

 1. Sposoby ekspresji twórczej dziecka.
 2. Ekspresja werbalna- jak zacząć ją rozwijać?
 3. Proste rymowanki, śpiewanki, wyliczanki.
 4. Ćwiczenia, dzięki którym pójdziemy krok dalej ( definicje, zagadki).
 5. W świecie dziecięcych opowieści.
 6. Moja książka- czy to się uda?

Korzyści: Uczestnik szkolenia pozna proste techniki ułatwiające rozwój twórczości słownej dziecka.

Materiały szkoleniowe: Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe w formie banku ćwiczeń wykorzystanych podczas szkolenia przez prowadzącą oraz plik pdf z ćwiczeniami rozwijającymi inne obszary ekspresji dziecięcej.

Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 23 września 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Magdalena Łubkowska-Stanisławska  - nauczyciel z ponad dwudziestopięcioletnim już doświadczeniem; polonistka w SP w Kijewie Królewskim, wcześniej w gimnazjum; wykładowczyni na kierunku studiów podyplomowych dla nauczycieli w Akademii Ateneum w Gdańsku „Innowacyjne i kreatywne metody pracy z uczniem”; prowadząca zespół teatralny; pasjonatka nauczania, twórczego podejścia do życia i teatru; podobnie jak Ania z Zielonego Wzgórza bardziej żyjąca w świecie uczuć i wyobraźni niż twardo stąpająca po ziemi; autorka wydawnictw i artykułów na temat teatru i twórczości; propagatorka twórczości uczniowskiej, sama pisująca wiersze; organizatorka warsztatów teatralnych i dramowych dla dzieci, młodzieży, także od lat szkoląca nauczycieli; członkini różnych fascynujących grup dla pedagogów, które pozwalają jej się rozwijać i dodają skrzydeł do działania, ambasadorka Wiosny Edukacji; prywatnie mama dwojga dorosłych już dzieci, podkreślająca, iż doświadczenie ich drogi rozwoju bardzo wspierająco wpłynęło na postawę pedagoga otwartego na ucznia.