Lekcje z wyobraźnią – formy teatralne, drama i ekspresja plastyczna w codziennej pracy z dziećmi – szkolenie on-line

Szkolenie skierowane jest głównie do nauczycieli wychowania przedszkolnego, nauczycieli klas 1-3, a także dla osób prowadzących zajęcia teatralne, instruktorów teatralnych. Uczestnicy poznają techniki dramowe, których podstawą jest improwizacja. Uzyskają zbiór uniwersalnych zabaw i ćwiczeń, w tym ruchowych, pantomimicznych i wspomagających tematy z programu nauczania, które staną się bazą do dalszych, indywidualnych pomysłów na prowadzenie zajęć i lekcji.

💰Cena 209 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

Program szkolenia:

 1. Wstęp teoretyczny - drama i teatr w edukacji;
 2. Instruktor i nauczyciel - czyli jak z uśmiechem i pasją prowadzić ciekawe zajęcia – nie tylko teatralne;
 3. Sztuka aktorska - jak wykorzystać ją w codziennej pracy z dziećmi;
 4. Uniwersalne stymulatory i rekwizyty - naucz się korzystać z otaczających nas pomocy;
 5. Zapoznanie z zabawami- ćwiczenia dramowe, teatralne oraz wspomagające pracę z emocjami.
 6. Część praktyczna- wspólna demonstracja zabaw.
Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 18 września 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • 30 września 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca w ciekawy sposób zademonstruje wybrane zabawy, co sprawi, że w trakcie szkolenia poczujecie państwo magię teatru. Weronika Krzciuk- ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich, Historię Sztuki na UKSW, oraz Studium pedagogizacji przy UKSW. Od 12 lat pracuje jako instruktor teatralny w wielu przedszkolach i szkołach, prowadzi własną grupę teatralną. Jest prowadzącą warsztaty i szkolenia artystyczne.