Lekcje z wyobraźnią – formy teatralne, drama i ekspresja plastyczna w codziennej pracy z dziećmi – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 149 zł

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

Szkolenie skierowane jest głównie do nauczycieli wychowania przedszkolnego, nauczycieli klas 1-3, a także dla osób prowadzących zajęcia teatralne, instruktorów teatralnych. Uczestnicy poznają techniki dramowe, których podstawą jest improwizacja. Uzyskają zbiór uniwersalnych zabaw i ćwiczeń, w tym ruchowych, pantomimicznych i wspomagających tematy z programu nauczania, które staną się bazą do dalszych, indywidualnych pomysłów na prowadzenie zajęć i lekcji.

Program:

  1. Wstęp teoretyczny – drama i teatr w edukacji;
  2. Instruktor i nauczyciel – czyli jak z uśmiechem i pasją prowadzić ciekawe zajęcia – nie tylko teatralne;
  3. Sztuka aktorska – jak wykorzystać ją w codziennej pracy z dziećmi;
  4. Uniwersalne stymulatory i rekwizyty – naucz się korzystać z otaczających nas pomocy;
  5. Zapoznanie z zabawami- ćwiczenia dramowe, teatralne oraz wspomagające pracę z emocjami.
  6. Część praktyczna- wspólna demonstracja zabaw.

Prowadząca w ciekawy sposób zademonstruje wybrane zabawy, co sprawi, że w trakcie szkolenia poczujecie państwo magię teatru. 
Weronika Krzciuk- ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich, Historię Sztuki na UKSW, oraz Studium pedagogizacji przy UKSW. Od 12 lat pracuje jako instruktor teatralny w wielu przedszkolach i szkołach, prowadzi własną grupę teatralną. Jest prowadzącą warsztaty i szkolenia artystyczne.

Uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.