Zmysłoplastyka – online

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 21 października 2021 r. (17:00 - 20:00)
 • 💰Cena – 159 zł

   

  Odbiorcy: Warsztaty są przeznaczone zarówno dla nauczycieli, pedagogów, którzy szukają inspiracji do pracy z podopiecznym (np. pomysłów na organizację dnia rodziny) jak i dla studentów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem. Zapraszamy również rodziców, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o tym w co i jak bawić się ze swoimi pociechami, aby dbać o ich prawidłowy i zrównoważony rozwój, zarówno ruchowy jak i emocjonalny.

  Opis: Celem warsztatów jest wprowadzenie uczestników w świat niekonwencjonalnych metod plastycznych w pracy z dziećmi. 

  Program szkolenia:

  1. Omówienie przygotowania zajęć zmysłoplastycznych do wykorzystania w domu, przedszkolu czy urodzinowych imprezach dla dzieci.
  2. Pomysły na wykorzystanie produktów domowego użytku oraz produktów spożywczych w tworzeniu zajęć plastycznych oraz zabaw ogólnorozwojowych.
  3. Nowatorskie techniki plastyczne – jadalne farby, puszyste obrazy, metoda malowania dziesięcioma palcami.
  4. Omówienie i wykonanie przykładowych prac z podziałem na cel terapeutyczny prac.
  5. Pomysły na prace plastyczne z wykorzystaniem metod integracji sensorycznej.
  6. Mnóstwo dobrej energii i wspaniale spędzony czas na nauce przez wspólne uczestnictwo w ćwiczeniach.
  7. Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca – Małgorzata Siciarz – więcej informacji o prowadzącej https://cognitus.pl/o-nas/zespol/