Szkolenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Szkolenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, które wzbogacą Twoją wiedzę

Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej są szczególnie ważni w życiu każdego malucha. To właśnie oni są tymi osobami, które wprowadzają go w niezwykły świat liter, liczb, przyrody czy sztuki oraz dzielnie towarzyszą podczas zdobywania kolejnych tajników wiedzy. Z tego też powodu nauczyciel pracujący w klasach I-III powinien być osobą pełną nie tylko pasji, serca, lecz także wiedzy merytorycznej. Warto ją co jakiś czas odświeżać, pogłębiać lub też poznawać nowe nurty, metody oraz spojrzenia na wychowanie i edukację. W tym miejscu znajdziesz szkolenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, które znacznie ułatwiają to zadanie. Poznaj więc naszą ofertę i wybierz z niej coś dla siebie.

Przydatne szkolenia – edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna w zupełnie nowej odsłonie

Chcesz, aby Twoi uczniowie przestali kojarzyć naukę wyłącznie ze żmudnym siedzeniem w ławkach i wykonywaniem kolejnych zadań z podręcznika? A może skończyły Ci się już pomysły na angażujące i inspirujące zajęcia? Z pomocą przychodzą nasze szkolenia. Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, a co za tym idzie – Twoja codzienna praca – może dzięki nim nabrać zupełnie innego charakteru. W naszej ofercie znajdziesz kursy i szkolenia z zakresu interesujących zajęć dla najmłodszych, np. z elementami grafomotoryki, sensoplastyki, sensodydaktyki czy arteterapii. Dzięki nim poznasz metody aktywizujące, które sprawią, że na prowadzonych przez Ciebie lekcjach nuda nigdy nie zagości.

Szkolenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – na naukę nigdy nie jest za późno

Nawet jeżeli swoje studia pedagogiczne kończyłeś już parę lub paręnaście dobrych lat temu, na zdobywanie nowej wiedzy nigdy nie jest za późno. Oferujemy szkolenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej obejmujące takie zagadnienia jak: nadpobudliwość psychoruchowa, zespół Aspergera, autyzm czy dwujęzyczność. Dzięki nim zdobędziesz praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci na organizację nauczania dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w bezpieczny dla nich sposób.

Szkolenia edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna – stacjonarnie lub online

Nasze Centrum Szkoleniowe Cognitus to miejsce, w którym wychodzimy naprzeciw wszystkim Twoim oczekiwaniom. Niezależnie więc czy interesują Cię szkolenia online, czy stacjonarne – u nas znajdziesz dogodną formę, a jej wybór zależy wyłącznie od Ciebie. Zachęcamy do regularnego zapoznawania się z listą szkoleń, gdyż jest ona na bieżąco aktualizowana. Niektóre szkolenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej pozwalają na uzyskanie certyfikatów, które z pewnością zostaną docenione w Twoim miejscu pracy. Nie zwlekaj – już teraz znajdź interesujący Cię kurs i zarezerwuj na nim swoje miejsce!

Tematy szkoleń