Terapia ręki w ujęciu integracji sensorycznej – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena 159 zł

Grupa docelowa: Pedagodzy oraz terapeuci, którzy chcieliby wzbogacić swój warsztat pracy o nowe rozwiązania wspierające prawidłowy rozwój dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz poznać mechanizmy ćwiczeń w oparciu o wiedzę z zakresu teorii integracji sensorycznej.

Cel szkolenia: W ostatnich latach diagnozuje się coraz większą liczbę dzieci z zaburzeniami sensorycznymi. Zaburzenia te prowadzą często do problemów komunikacyjnych, emocjonalnych czy społecznych. Szkolenie jest zbiorem informacji dla tych osób, które chcą szerzej zgłębić tematykę wykorzystania znajomości procesów integracji sensorycznej w tworzeniu ćwiczeń z zakresu terapii ręki.

Program szkolenia:

  1.    Założenia Teorii Integracji Sensorycznej
  2.    Wpływ zintegrowanych układów zmysłowych na planowanie motoryczne
  3.    Funkcjonowanie zmysłów w kontekście przetwarzania sensorycznego
  4.    Dysfunkcje procesów integracji sensorycznej oraz ich wpływ na rozwój manualny i grafomotoryczny
  5.    Pomysły na ćwiczenia pobudzające prace wszystkich zmysłów w terapii ręki.

Prowadząca: Małgorzata Kowalska – więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.