Wsparcie motoryki małej i grafomotoryki z wykorzystaniem integracji sensorycznej – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 29 września 2021 r. (18:30 - 20:30)
 • 💰 cena – 159 zł

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Program:

  Wsparcie motoryki małej i grafomotoryki z wykorzystaniem integracji sensorycznej

  1. Elementy anatomii – budowa kończyny górnej.
  2. Napięcie mięśniowe i jego znaczenie.
  3. Postawa ciała.
  4. Mała motoryka
  5. Wykorzystanie założeń integracji sensorycznej w terapii ręki.
  6. Osiągnięcia rozwojowe dziecka.
  7. Odruchy i ich wpływ na funkcjonowanie dziecka.
  8. Etapy rozwoju grafomotoryki.
  9. Budowa planu pracy z dzieckiem.
  10. Zabawy i aktywności.

  Prowadząca: Justyna Kapuścińska-Kozakiewicz – Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zawodu nauczyciel i pedagog, z zamiłowania i powołania terapeuta. Ukończyła studia z zakresu terapii pedagogicznej i terapii integracji sensorycznej oraz liczne szkolenia, m.in. terapię ręki. Uwielbia pracę z dziećmi i rodzicami. Jest właścicielką gabinetu terapeutycznego Zmysłek Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka. Swoją pasję bycia terapeutą realizuje również pisząc artykuły związane z pedagogiką, terapią pedagogiczną, nauczaniem i integracją sensoryczną. Prywatnie – szczęśliwa mężatka, która uwielbia czytać książki i chodzić do teatru. Kiedy tylko ma możliwość podróżuje, szczególnie na Wschód, który ogromnie ją fascynuje. 

  Uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).