Cognitus – ośrodek szkoleniowy dla nauczycieli

Udostępnij:

Szukasz wysokiej jakości szkoleń, aby podnieść swoje kompetencje zawodowe jako aktywny nauczyciel? Teraz to niezwykle łatwe. Z Cognitus możesz skorzystać z szerokich pakietów szkoleń dostosowanych zarówno do indywidualnych potrzeb, jak i kadry pracowniczej. Co więcej, możliwość wyboru zajęć stacjonarnych i online pozwoli dopasować program szkoleń do codziennych obowiązków.

Cognitus – ośrodek szkoleniowy dla nauczycieli

Cognitus to nowoczesny ośrodek szkoleniowy dla nauczycieli, który pozwala na zwiększenie umiejętności i poszerzenie swoich kompetencji. Dodatkowo liczne programy edukacyjne umożliwiają zapoznanie się z nowoczesnymi technikami nauczania, tworzeniem zajęć dodatkowych, angażujących uczniów z różnych grup wiekowych oraz bezpośredniej komunikacji z innymi nauczycielami i rodzicami. Dostępne na stronie internetowej szkolenia dostosowane są do różnych grup zawodowych, dlatego z powodzeniem niektóre z nich można wykorzystać na zebraniach pracowniczych lub radach pedagogicznych, jako element rozwoju i zwiększenia świadomości kadry dydaktycznej.

Szkolenia stacjonarne dostępne dla wszystkich

Wdrażanie nowych umiejętności zawodowych to niezwykle istotny element, który pozwala nie tylko uniknąć wypalenia zawodowego, ale także otwiera ścieżkę awansu. Dołączone imienne certyfikaty po zakończonym cyklu szkoleniowym mogą stanowić źródło potwierdzenia nowych umiejętności zawodowych. Wśród licznych szkoleń można znaleźć kursy stacjonarne, które dostosowane są do kompetencji i zakresu działań każdego z nauczycieli. Pedagodzy i specjaliści mogą skorzystać z możliwości dokształcenia się z zakresu logopedii, w tym licznych warsztatów, pracy z dziećmi przejawiającymi zaburzenia mowy oraz terapii oddechowej. Co więcej, kursy pedagogiczne dedykowane dla osób pracujących z dziećmi w różnym wieku dają możliwość uatrakcyjnienia prowadzonych zajęć i wdrożenia nowych metod nauczania.

Szkolenia online – dlaczego warto z nich skorzystać?

Dostępne na platformie szkolenia online to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają spore ograniczenia czasowe. Tego typu zadęcia przeprowadzane są w niewielkich grupach za pomocą łącza internetowego, dzięki czemu podobnie jak w szkoleniach stacjonarnych masz możliwość bieżącego zadawania pytań i aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Dodatkowo dużym atutem jest sposobność skorzystania z przygotowanych nagrań poszczególnych kursów, co pozwala na ponowne ich odtworzenie, uzupełnienie wiedzy i dostosowanie harmonogramu zajęć do indywidualnych potrzeb.