Formularz zgłoszeniowy

  (*) oznacza pola, które muszą zostać wypełnione.

  Szkolenie:

  Wybierz szkolenie (*)

  Dane uczestnika:

  Imię i nazwisko (brzmienie na zaświadczenie) (*)

  Nazwa instytucji

  Adres do korespondencji (*)

  Telefon (*)

  Adres email (*)

  Data urodzenia (*)

  Miejsce urodzenia (*)

  Osoby, które chcą otrzymać fakturę proszone są o podanie następujących informacji
  Nabywca:

  Nazwa instytucji

  Adres:

  NIP:

  Jeśli odbiorcą jest inna jednostka niż nabywca (np: nabywcą jest gmina a odbiorcą szkoła) prosimy o podanie go niżej

  Odbiorca:

  Uwagi (prosimy o wskazanie zasady płatności - czy odbędzie się ona na podstawie faktury czy bez; czy płatność jest uwarunkowana otrzymaniem faktury)

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji szkolenia i badania jakości po szkoleniu, oraz innych celów zgodnie z Polityką prywatności. Wypełnienie obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie Obowiązek informacyjny.


   

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach i promocjach na platformie „Cognitus”, przesyłanych przez Cognitus Katarzyna Świątkowska pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.


   

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku, w przypadku wzięcia udziału w szkoleniu, utrwalonego podczas szkolenia, zgodnie z zapisami Zgody na publikację wizerunku.


   

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach i promocjach na platformie „Cognitus”, przesyłanych przez Cognitus Katarzyna Świątkowska na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.


   

  Wyrażam zgodę na rozpoczęcie świadczenia przez usługodawcę usługi przed terminem na odstąpienie od umowy. Ponadto oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a, że po spełnianiu świadczenia przez usługodawcę utracę prawo odstąpienia od umowy oraz przyjąłem/-am tą informację do wiadomości.


   

  Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem, Polityką prywatności i Regulaminem szkoleń oraz akceptuję ich postanowienia..

   

   

  Po otrzymaniu formularza prześlemy Państwu informacje organizacyjne oraz  dane do wpłaty.

  W przypadku braku odpowiedzi prosimy o sprawdzenie czy email nie trafił do Spamu.