Tańce w grupie przedszkolnej

Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • Lublin 7 stycznia 2024 r. (09:00 - 13:00)
 • Lublin 17 lutego 2024 r. (09:00 - 13:00)
 • 💰Cena: 500 zł
   
  Odbiorcy:Szkolenie jest dla wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy, inspiracji oraz nowych umiejętności związanych z wykorzystaniem ruchu przy muzyce, instruktorów, animatorów potrzebujących inspiracji do nowych choreografii, nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego oraz wszystkich którzy  kochają taniec oraz pracę z dziećmi.
   
  Opis: Muzyka i taniec pozytywnie oddziałują na rozwój dziecka, kształtują wyobraźnię, wpływają na koncentrację, pamięć i koordynację wzrokowo-ruchową. Posiadają także właściwości terapeutyczne: relaksują i odprężają. Warto wykorzystać tego typu aktywności podczas codziennych zabaw w żłobku, przedszkolu, w szkole, na świetlicy czy w domu. Taniec to nie tylko wspaniała zabawa, ma on ogromny wpływ na kondycję psychofizyczną dzieci, rozwija ich osobowość oraz postawy wychowawcze
   
  Program szkolenia:
  1. Choreografie taneczne- autorskie tańce do muzyki do różnych hitów muzycznych.
  2. Zabawy muzyczno- ruchowe.
  3. Inspiracje do zabaw ruchowych do muzyki poważnej.

  Materiały szkoleniowe:

  • możliwość nagrywania choreografii podczas szkolenia,
  • muzyka w formie mp3.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca – Monika Hiszpańska – absolwentka psychologii, pedagogiki oraz terapii pedagogicznej, ukończyła Edukacje Muzyczna w zakresie sztuki muzycznej, oraz Akademię Wychowania Fizycznego. Od wielu lat pracuje także jako instruktor tańca i Zumby. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla dzieci i dorosłych.