Szkolenie Animacyjne

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 420 zł

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

Animacja to dziedzina, która wciąż się rozwija. Aby być dobrym organizatorem czasu wolnego dla dzieci i młodzieży istotne jest nasze usposobienie. Cechami niezbędnymi w tym zakresie są: uśmiech, szczerość, energia, kreatywność, elastyczność, odpowiedzialność i pasja.

Szkolenie animacyjne jest dla wszystkich, którzy pracują bądź zamierzają pracować z dziećmi. Na szkoleniu na pewno nie zabraknie energii, uśmiechu i dobrej zabawy. Szkolenie podzielone jest na 4 tematy:

– Integrację

– Zabawy ruchowe

– Tańce animacyjne

– Konkursy, zawody

Na każdym etapie zostaną zaprezentowane zabawy, które będzie można wykorzystać podczas pracy z dziećmi.

Program:

  1. Zabawy integrujące grupę.
  2. Zabawy muzyczno-ruchowe.
  3. Tańce animacyjne.
  4. Zawody, konkursy drużynowe.

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadząca: Magdalena Bogucka – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale pedagogicznym, ukończyła również studia podyplomowe z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej na WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie. Swoją podróż jako nauczyciel zaczynała w szkole podstawowej na stanowisku wychowawcy świetlicy. Pracując z dziećmi i młodzieżą upewniała się każdego dnia, że ten zawód to pasja. Obecnie pracuje w przedszkolu w Warszawie w najmłodszej grupie – 3-latków. W czasie wolnym od pracy prowadzi imprezy dla dzieci i młodzieży jako animator. Kocha muzykę oraz taniec. Przez 3 lata prowadziła zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 5-10 lat, także zajęcia umuzykalniające dla dzieci do 3 lat oraz ich rodziców. Nieustannie się dokształca, rozwija, uczestniczy w kursach, warsztatach, szkoleniach.