Zarządzanie sobą w czasie – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 3 stycznia 2024 r. (18:00 - 21:10)
 • 13 lutego 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • 💰Cena 209 zł

  Odbiorcy: Nauczycieli, wychowawców, specjalistów pracujących z dziećmi, dyrektorów szkół i przedszkoli, którzy pracując dla dobra innych, zapominają o sobie.

  Opis: Szkolenie wskaże drogę do odzyskania równowagi między życiem zawodowym a osobistym, da uczestnikom narzędzia do pracy nad własnym poczuciem sprawczości oraz szczęścia, pokaże, jak być gospodarować czasem dbając o siebie i innych.

  Program – Jakie zagadnienia będą omawiane podczas tego szkolenia?

  1. Wartości trzonowe wg Jeffreya Scotta – podejmowanie decyzji w zgodzie ze sobą
  2. Zasada skuteczności wg Patero – minimalizowanie wysiłku na rzecz maksymalizowania skuteczności
  3. Matryca Eisenhowera – prioretetyzacja zadań
  4. Model planowania SMART
  5. Trening autogenny Shultza – relaksacja

  Cele/korzyści: Uczestnicy szkolenia:

  • odświeżą wiedzę o sobie samych
  • poznają swoje trzonowe wartości
  • dowiedzą się jak zarządzać zadaniami, aby skutecznie realizować swoje priorytety
  • nauczą się podejmować decyzje w zgodzie ze sobą
  • poznają metody relaksacyjne

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Marcelina Wnęk – pedagog, terapeuta, promotor zdrowia. Całe swoje życie zawodowe oddaje się pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, ich rodzinami oraz rozwojem osobistym i zawodowym terapeutów i nauczycieli. W Polsce współpracowała z takimi instytucjami jak Centrum Terapii Promitis, Fundacja Wychowanie dla Przyszłości, Fundacja Promyk Słońca, Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. W Gruzji wspierała działalność Uniwersytetu Stanowego w Tbilisi, Neurodevelopment Centre oraz współtworzyła Centrum Wsparcia i Rozwoju Dzieci z Niepełnosprawnościami Sunsspace. Jej pasją zawsze jest człowiek i jego niezwykłe możliwości rozwojowe oraz dążenie do życiowego spełnienia. Pracuje w duchu pedagogiki personalistycznej, holistycznej i w oparciu o najlepsze praktyki komunikacji bez przemocy. Prywatnie mama Rozalki i zapalony podróżnik.