Zarządzanie sobą w czasie – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 6 września 2021 r. (18:00 - 21:00) ZAPISZ SIĘ
 • 6 września 2021 r. (18:00 - 21:00) ZAPISZ SIĘ
 • 💰Cena – 149 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Dla kogo: nauczycieli, wychowawców, specjalistów pracujących z dziećmi, dyrektorów szkół i przedszkoli, którzy pracując dla dobra innych, zapominają o sobie.

  Opis: Szkolenie wskaże drogę do odzyskania równowagi między życiem zawodowym a osobistym, da uczestnikom narzędzia do pracy nad własnym poczuciem sprawczości oraz szczęścia, pokaże, jak być gospodarować czasem dbając o siebie i innych.

  Cele/korzyści:

  Uczestnicy szkolenia:

  – odświeżą wiedzę o sobie samych

  – poznają swoje trzonowe wartości

  – dowiedzą się jak zarządzać zadaniami, aby skutecznie realizować swoje priorytety

  – nauczą się podejmować decyzje w zgodzie ze sobą

  – poznają metody relaksacyjne

  Program – Jakie zagadnienia będą omawiane podczas tego szkolenia?

  Wartości trzonowe wg Jeffreya Scotta – podejmowanie decyzji w zgodzie ze sobą

  Zasada skuteczności wg Patero – minimalizowanie wysiłku na rzecz maksymalizowania skuteczności

  Matryca Eisenhowera – prioretetyzacja zadań

  Model planowania SMART

  Trening autogenny Shultza – relaksacja

  Prowadzący: Marcelina Wnęk – pedagog, terapeuta, promotor zdrowia. Całe swoje życie zawodowe oddaje się pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, ich rodzinami oraz rozwojem osobistym i zawodowym terapeutów i nauczycieli. W Polsce współpracowała z takimi instytucjami jak Centrum Terapii Promitis, Fundacja Wychowanie dla Przyszłości, Fundacja Promyk Słońca, Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. W Gruzji wspierała działalność Uniwersytetu Stanowego w Tbilisi, Neurodevelopment Centre oraz współtworzyła Centrum Wsparcia i Rozwoju Dzieci z Niepełnosprawnościami Sunsspace. Jej pasją zawsze jest człowiek i jego niezwykłe możliwości rozwojowe oraz dążenie do życiowego spełnienia. Pracuje w duchu pedagogiki personalistycznej, holistycznej i w oparciu o najlepsze praktyki komunikacji bez przemocy. Prywatnie mama Rozalki i zapalony podróżnik.