W świecie dziecięcych emocji – jak wspierać dziecko w rozwoju emocjonalnym? – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 5 października 2023 r. (18:00 - 21:00)
 • 9 listopada 2023 r. (18:00 - 21:00)
 • 7 grudnia 2023 r. (18:00 - 21:00)
 • 💰Cena 199 zł

  Dla kogo: wszystkich nauczycieli wszystkich szczebli, chcących rozwijać swoją inteligencję emocjonalną i uczyć dzieci radzenia z wzmożonymi emocjami; szczególnie: nauczycieli, wychowawców, pedagogów pracujących w przedszkolach i nauczaniu wczesnoszkolnym, rodziców chcących zadbać o dobre relacje ze swoimi dziećmi i ich rozwój emocjonalno-społeczny.

  Opis: Szkolenie dostarcza narzędzi do pracy z dziećmi, które pomagają zrozumieć dotykające nas emocje, odczytywać płynące z nich sygnały i wyrażać je w sposób bezpieczny i twórczy. Szkolenie pomoże również w pracy nad złością i agresją.

  Cele/korzyści:

  Uczestnicy szkolenia:

  • pogłębią zrozumienie emocji w życiu człowieka                        
  • poznają sposoby odczytywania i regulowania emocji 
  • dowiedzą się jak uczyć dzieci teorii czytania umysłu
  • poszerzą swój warsztat pracy w temacie radzenia sobie ze złością i agresją

  Program – Jakie zagadnienia będą omawiane podczas tego szkolenia?

  1. Historia emocji.
  2. Wpływ emocji na możliwości poznawcze.
  3. Praktyczne wykorzystanie emocji w życiu.
  4. Teoria czytania umysłu.
  5. Techniki radzenia sobie z gniewem.
  6. Termometr uczuć.

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadzący: Marcelina Wnęk – pedagog, terapeuta, promotor zdrowia. Całe swoje życie zawodowe oddaje się pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, ich rodzinami oraz rozwojem osobistym i zawodowym terapeutów i nauczycieli. W Polsce współpracowała z takimi instytucjami jak Centrum Terapii Promitis, Fundacja Wychowanie dla Przyszłości, Fundacja Promyk Słońca, Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. W Gruzji wspierała działalność Uniwersytetu Stanowego w Tbilisi, Neurodevelopment Centre oraz współtworzyła Centrum Wsparcia i Rozwoju Dzieci z Niepełnosprawnościami Sunsspace. Jej pasją zawsze jest człowiek i jego niezwykłe możliwości rozwojowe oraz dążenie do życiowego spełnienia. Pracuje w duchu pedagogiki personalistycznej, holistycznej i w oparciu o najlepsze praktyki komunikacji bez przemocy. Prywatnie mama Rozalki i zapalony podróżnik.