W świecie dziecięcych emocji – jak wspierać dziecko w rozwoju emocjonalnym? – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 19 sierpnia 2021 r. (18:00 - 21:00) ZAPISZ SIĘ
 • 💰Cena – 149 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Dla kogo: wszystkich nauczycieli wszystkich szczebli, chcących rozwijać swoją inteligencję emocjonalną i uczyć dzieci radzenia z wzmożonymi emocjami; szczególnie: nauczycieli, wychowawców, pedagogów pracujących w przedszkolach i nauczaniu wczesnoszkolnym.

  Opis: Szkolenie dostarcza narzędzi do pracy z dziećmi, które pomagają zrozumieć dotykające nas emocje, odczytywać płynące z nich sygnały i wyrażać je w sposób bezpieczny i twórczy. Szkolenie pomoże również w pracy nad złością i agresją.

  Cele/korzyści:

  Uczestnicy szkolenia:

  – pogłębią zrozumienie emocji w życiu człowieka                        

  – poznają sposoby odczytywania i regulowania emocji 

  – dowiedzą się jak uczyć dzieci teorii czytania umysłu

  – poszerzą swój warsztat pracy w temacie radzenia sobie ze złością i agresją

  Program – Jakie zagadnienia będą omawiane podczas tego szkolenia?

  Historia emocji.

  Wpływ emocji na możliwości poznawcze.

  Praktyczne wykorzystanie emocji w życiu.

  Teoria czytania umysłu.

  Techniki radzenia sobie z gniewem.

  Termometr uczuć.

  Prowadzący: Marcelina Wnęk – pedagog, terapeuta, promotor zdrowia. Całe swoje życie zawodowe oddaje się pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, ich rodzinami oraz rozwojem osobistym i zawodowym terapeutów i nauczycieli. W Polsce współpracowała z takimi instytucjami jak Centrum Terapii Promitis, Fundacja Wychowanie dla Przyszłości, Fundacja Promyk Słońca, Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. W Gruzji wspierała działalność Uniwersytetu Stanowego w Tbilisi, Neurodevelopment Centre oraz współtworzyła Centrum Wsparcia i Rozwoju Dzieci z Niepełnosprawnościami Sunsspace. Jej pasją zawsze jest człowiek i jego niezwykłe możliwości rozwojowe oraz dążenie do życiowego spełnienia. Pracuje w duchu pedagogiki personalistycznej, holistycznej i w oparciu o najlepsze praktyki komunikacji bez przemocy. Prywatnie mama Rozalki i zapalony podróżnik.