Sztuczna inteligencja w edukacji – szkolenie on-line

Szkolenie dla nauczycieli szkoły podstawowej. W obecnych czasach technologia odgrywa coraz większą rolę w edukacji, a narzędzia sztucznej inteligencji stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Celem tego szkolenia jest pomóc nauczycielom poznać i wykorzystać te narzędzia w swojej pracy dydaktycznej. Podczas szkolenia przedstawię nauczycielom opisy i przykłady wykorzystania narzędzi takich jak ChatGPT, Canva, Czat Bing czy Midjourney.  W trakcie szkolenia pokażę, jakie korzyści i możliwości wynikają z ich wykorzystania oraz jak skutecznie integrować je z innymi aplikacjami, takimi jak Wordwall, Quizizz czy Excel.  Jestem przekonany, że to szkolenie pomoże nauczycielom poszerzyć wiedzę o narzędziach sztucznej inteligencji i nauczy, jak efektywnie wykorzystywać je w swojej pracy dydaktycznej. Niezależnie od tego, czy uczestnicy szkolenia będą doświadczonymi nauczycielami, czy dopiero rozpoczynają swoją karierę, uczą przedmiotów ścisłych czy humanistycznych, to szkolenie będzie dla wszystkich cennym źródłem informacji i inspiracji.

Celem szkolenia  jest pomóc nauczycielom poznać i wykorzystać możliwości sztucznej inteligencji i wybrane narzędzia w swojej pracy dydaktycznej.

💰Cena 209 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

Program szkolenia:

 1. ChatGPT.
 2. Canva (sztuczna inteligencja).
 3. Czat Bing.
 4. Midjourney - generowanie grafiki.
 5. Inne ciekawe aplikacje.

Materiały szkoleniowe: Prezentacja, linki do wybranych materiałów/stron.

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 28 sierpnia 2024 r. (18:30 - 21:30)
 • ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadzący: Mikołaj Pecheniukn - Od dzieciństwa zafascynowany programowaniem, komputerami i matematyką. Programista, edukator i nauczyciel. Potrafi współpracować z uczniami na każdym etapie zaawansowania i w każdym wieku, dopasowując tempo pracy do potrzeb uczestników. W pracy stara się budować pozytywne nastawienie do przedmiotu i kreować twórczą atmosferę. Przyjaciel szczekających czworonogów, podróży i smaków ze wszystkich stron świata. Jak sam mówi: “potrafi być wymagający”, ale jednocześnie zrobi wszystko, by wesprzeć swoich uczniów, skutecznie przekazać im wiedzę i osiągnąć wspólny sukces. Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale wie, jak podchodzić do efektywnej nauki nowych technologii.