Pozytywni nauczyciele mogą więcej – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena: 179 zł

Odbiorcy: Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, pracowników świetlic, pracowników MOPS, domów opieki.

Opis: Warsztaty mają na celu wsparcie nauczycieli w ich codziennej pracy. Pokazujemy jak zmiana własnej percepcji na osoby trzecie i sytuacje z którymi się mierzymy znacząco wpływa na naszą jakość funkcjonowania. Tłumaczymy jak bardzo stan naszych myśli i emocji wpływa na nasze otoczenie oraz to jak my sami poprzez nasze reakcje możemy wpłynąć na daną sytuację. Omawiamy techniki, jak w sytuacjach kryzysowych zachować równowagę i spokój.

Program szkolenia:

 1. Wpływ naszych emocji na nasze otoczenie.
 2. Kształtowanie pozytywnych postaw u wychowanków.
 3. Wpływ naszych myśli na nasze życie.
 4. Kreowanie pozytywnych rozwiązań w życiu poprzez zmianę własnego nastawienia.
 5. Tworzenie swojej Mapy marzeń.

Korzyści:

 • Dowiesz się jak Twoje emocje oddziałują na otoczenie.
 • Jak poprzez mowę ciała wpłynąć na wychowanków.
 • Jak reagować na niekomfortowe sytuacje.
 • Jakim językiem mówić do uczniów by uzyskać pożądany efekt.
 • Jak wzmacniać pozytywne postawy u wychowanków.
 • Jak siła marzeń (celu) i naszego nastawienia wpływa na jego realizację.
 • Dowiesz się na swoim przykładzie jak pracować z mapą marzeń.

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadząca: Agnieszka Lilya Fałat– pedagog i nauczyciel. Twórczyni autorskiego programu dla szkół „W obronie marzeń”. Założycielka fundacji „Renezis – szkoły spełnionych marzeń”, dzięki której wiele dzieci jak i dorosłych rozwinęło skrzydła własnej akceptacji, kreatywności, wiary w siebie i w potęgę swoich marzeń. Stworzyła i prowadziła programy telewizyjne w śląskiej telewizji „Dzieci widzą lepiej” oraz „Świat, którego nie widzimy”. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą (MEN), certyfikowanym trenerem hipnozy jak również wykładowcą w Proffesional Hipnosis Training Institute. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w gabinecie hipnozy „Hipnotyczne SPA” w Rybniku. Od ponad dekady rozwija swój warsztat, aby jak najskuteczniej prowadzić swoich klientów do samouświadomienia sobie ich własnego potencjału i drzemiących w nich możliwościach. Poza szeroko rozumianą hipnozą w swojej pracy terapeuty i trenera mentalnego wykorzystuje wiedzę z zakresu kinezjologii (neurokinezjologii, kinezjologii edukacyjnej, sesje RESET), medycyny germańskiej, totalnej biologii, psychosomatyki czy NLP. Z powodzeniem prowadzi warsztaty i prelekcje na terenie całego kraju. Wyspecjalizowała się w tematyce kontrolowania własnych emocji, zwłaszcza stresu oraz w manifestowaniu celów i marzeń, które jej klienci uważali za niemożliwe do zrealizowania