Pozytywni nauczyciele mogą więcej – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 6 września 2024 r. (18:00 - 19:30)
 • 💰Cena 189 zł

  Odbiorcy: Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, pracowników świetlic, pracowników MOPS, domów opieki.

  Opis: Warsztaty mają na celu wsparcie nauczycieli w ich codziennej pracy. Pokazujemy jak zmiana własnej percepcji na osoby trzecie i sytuacje z którymi się mierzymy znacząco wpływa na naszą jakość funkcjonowania. Tłumaczymy jak bardzo stan naszych myśli i emocji wpływa na nasze otoczenie oraz to jak my sami poprzez nasze reakcje możemy wpłynąć na daną sytuację. Omawiamy techniki, jak w sytuacjach kryzysowych zachować równowagę i spokój.

  Program szkolenia:

  1. Wpływ naszych emocji na nasze otoczenie.
  2. Kształtowanie pozytywnych postaw u wychowanków.
  3. Wpływ naszych myśli na nasze życie.
  4. Kreowanie pozytywnych rozwiązań w życiu poprzez zmianę własnego nastawienia.
  5. Tworzenie swojej Mapy marzeń.

  Korzyści:

  • Dowiesz się jak Twoje emocje oddziałują na otoczenie.
  • Jak poprzez mowę ciała wpłynąć na wychowanków.
  • Jak reagować na niekomfortowe sytuacje.
  • Jakim językiem mówić do uczniów by uzyskać pożądany efekt.
  • Jak wzmacniać pozytywne postawy u wychowanków.
  • Jak siła marzeń (celu) i naszego nastawienia wpływa na jego realizację.
  • Dowiesz się na swoim przykładzie jak pracować z mapą marzeń.

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Agnieszka Lilya Fałat- pedagog i nauczyciel. Twórczyni autorskiego programu dla szkół „W obronie marzeń”. Założycielka fundacji „Renezis – szkoły spełnionych marzeń”, dzięki której wiele dzieci jak i dorosłych rozwinęło skrzydła własnej akceptacji, kreatywności, wiary w siebie i w potęgę swoich marzeń. Stworzyła i prowadziła programy telewizyjne w śląskiej telewizji „Dzieci widzą lepiej” oraz „Świat, którego nie widzimy”. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą (MEN), certyfikowanym trenerem hipnozy jak również wykładowcą w Proffesional Hipnosis Training Institute. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w gabinecie hipnozy „Hipnotyczne SPA” w Rybniku. Od ponad dekady rozwija swój warsztat, aby jak najskuteczniej prowadzić swoich klientów do samouświadomienia sobie ich własnego potencjału i drzemiących w nich możliwościach. Poza szeroko rozumianą hipnozą w swojej pracy terapeuty i trenera mentalnego wykorzystuje wiedzę z zakresu kinezjologii (neurokinezjologii, kinezjologii edukacyjnej, sesje RESET), medycyny germańskiej, totalnej biologii, psychosomatyki czy NLP. Z powodzeniem prowadzi warsztaty i prelekcje na terenie całego kraju. Wyspecjalizowała się w tematyce kontrolowania własnych emocji, zwłaszcza stresu oraz w manifestowaniu celów i marzeń, które jej klienci uważali za niemożliwe do zrealizowania