Spokojni nauczyciele mogą więcej – szkolenie on-line

Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, pracowników świetlic, pracowników MOPS, domów opieki. Zdając sobie sprawę z tempa życia i wyzwań jakie stawia przed nami współczesna szkoła, proponuję warsztaty „Spokojny nauczyciel może więcej”. Tłumaczę na nich jak wiele zależy od naszego nastawienia do siebie oraz do uczniów; od stanów naszych emocji.  Omawiam reguły jakimi rządzą się nasze emocje oraz jak je kontrolować.  Prezentuję szybkie techniki, działające natychmiastowo w sytuacjach stresowych oraz omawiam reguły panujące w momentach konfliktowych. Przedstawiam sposoby jak szybko uspokoić  siebie i otoczenie. Tłumaczę w jaki sposób długotrwały stres oraz lęk wpływa na nasze zdrowie i w jakim stopniu generuje choroby. Proponuję sesje relaksacyjną na zakończenie warsztatów.

💰Cena 189 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

Cel szkolenia: podniesienie komfortu pracy, zniwelowanie stresu, pozyskanie technik do natychmiastowego radzenia sobie ze stresem, kontrolowanie emocji.

Program szkolenia:

 1. Czym jest stres, jak na nas oddziałuje i jak go kontrolować?
 2. Jak kontrolować swoje emocje.
 3. Poznanie szybkich technik łagodzenia stresu.
 4. Zmiana swoich codziennych  nawyków tak, aby czerpać radość z każdego dnia w szkole
 5. Sesja relaksacyjna znacząco obniżająca poziom stresu i zmęczenia.

Korzyści:

 • Szybkie wychodzenie ze stanów stresowych.
 • Poprawa komfortu pracy poprzez ustabilizowanie swoich emocji.
 • Łagodzenie objawów długotrwałego stresu.
Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 16 maja 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • 23 września 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • 23 września 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Agnieszka Lilya Fałat– pedagog i nauczyciel. Twórczyni autorskiego programu dla szkół „W obronie marzeń”. Założycielka fundacji „Renezis – szkoły spełnionych marzeń”, dzięki której wiele dzieci jak i dorosłych rozwinęło skrzydła własnej akceptacji, kreatywności, wiary w siebie i w potęgę swoich marzeń. Stworzyła i prowadziła programy telewizyjne w śląskiej telewizji „Dzieci widzą lepiej” oraz „Świat, którego nie widzimy”. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą (MEN), certyfikowanym trenerem hipnozy jak również wykładowcą w Proffesional Hipnosis Training Institute. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w gabinecie hipnozy „Hipnotyczne SPA” w Rybniku. Od ponad dekady rozwija swój warsztat, aby jak najskuteczniej prowadzić swoich klientów do samouświadomienia sobie ich własnego potencjału i drzemiących w nich możliwościach. Poza szeroko rozumianą hipnozą w swojej pracy terapeuty i trenera mentalnego wykorzystuje wiedzę z zakresu kinezjologii (neurokinezjologii, kinezjologii edukacyjnej, sesje RESET), medycyny germańskiej, totalnej biologii, psychosomatyki czy NLP. Z powodzeniem prowadzi warsztaty i prelekcje na terenie całego kraju. Wyspecjalizowała się w tematyce kontrolowania własnych emocji, zwłaszcza stresu oraz w manifestowaniu celów i marzeń, które jej klienci uważali za niemożliwe do zrealizowania