Rozpoznawanie zaburzeń integracji sensorycznej – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰 cena – 159 zł

Program szkolenia:

 1. Rozpoznawanie zaburzeń integracji sensorycznej.
 2. Twórca metody;
 3. Założenie integracji sensorycznej;
 4. Rola i znaczenie zmysłów;
 5. Rozwój zmysłów w okresie prenatalnym + ciekawe wyniki badań;
 6. Sposoby stymulacji zmysłów;
 7. ZaburzeniaSI- wyjaśnienie pojęcia;
 8. Podział zaburzeń wg J. Ayers i L. Miller
 9. Rodzaje zaburzeń i ich objawy;
 10. Propozycje ćwiczeń;
 11. Dyspraksja.
 12. Dieta sensoryczna.
 13. Plan terapii.
 14. Warsztat - zabawy, ćwiczenia i aktywności, prezentacja pomocy dydaktycznych.

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadząca: Justyna Kapuścińska-Kozakiewicz - Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zawodu nauczyciel i pedagog, z zamiłowania i powołania terapeuta. Ukończyła studia z zakresu terapii pedagogicznej i terapii integracji sensorycznej oraz liczne szkolenia, m.in. terapię ręki. Uwielbia pracę z dziećmi i rodzicami. Jest właścicielką gabinetu terapeutycznego Zmysłek Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka. Swoją pasję bycia terapeutą realizuje również pisząc artykuły związane z pedagogiką, terapią pedagogiczną, nauczaniem i integracją sensoryczną. Prywatnie - szczęśliwa mężatka, która uwielbia czytać książki i chodzić do teatru. Kiedy tylko ma możliwość podróżuje, szczególnie na Wschód, który ogromnie ją fascynuje.