Oswoić złość przedszkolaka i ucznia jako wsparcie rozwoju społeczno-emocjonalnego – szkolenie on-line

Celem szkolenia jest wyjaśnienie istoty złości, emocji która jest narzędziem do radzenia sobie przez dzieci z niezaspokojonymi potrzebami. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych, studentów kierunków pedagogicznych oraz rodziców. Uczestnik szkolenia oprócz zrozumienia sedna złości, zapozna się z różnymi odsłonami tej emocji. Oprócz tego pozna strategie wsparcia dziecka, które jest gniewne.

💰Cena 199 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

Program szkolenia:

 1. Definicja złości.
 2. ABC złości.
 3. Czemu służy złość?
 4. Etiologia złości z uwzględnieniem aspektu pracy mózgu.
 5. Kluczowe umiejętności, których brak powoduje u dziecka niepożądane zachowania.
 6. Jak wyrażamy złość? Jak ciało reaguje na złość?
 7. Złość jako narzędzie.
 8. Rodzaje złości.
 9. Krzyk jako metoda wychowawcza.
 10. Etapy złości.
 11. Strategie wspierające gniewne dziecko – poradnik rodzica.
 12. Strategie radzenia sobie ze złością w szkole.
 13. Współistniejące zaburzenia towarzyszące złości.
 14. Czas na pytania.

Materiały: Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały szkoleniowe w wersji pdf do samodzielnego wydruku.

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 16 września 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Magdalena Kosiń - fizjoterapeuta, logopeda, terapeuta i diagnosta zaburzeń integracji sensorycznej, terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki, diagnosta i terapeuta zaburzeń rozwojowych. Ponadto od 12 lat prowadzi Polską Szkołę Sobotnią w Wielkiej Brytanii. Od 18 lat pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi ruchowo i intelektualnie. Jej pasją zawodową jest praca z dziećmi z zaburzeniem rozwoju. Ukończyła liczne szkolenia specjalistyczne i zawodowe w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Od wielu lat jest szkoleniowcem. Prowadzi liczne szkolenia stacjonarne i online dla specjalistów, terapeutów i nauczycieli. Nie zapomina również o rodzicach, dla których organizuje darmowe konsultacje i szkolenia. Służy im radą i pomocą, aby lepiej zrozumieli swoje dzieci. Swoją pracę kieruje jednak głównie do dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi i problemami. To dzieci są dla niej najważniejsze. Założycielka i właścicielka Gabinetu Terapeutyczno – Szkoleniowego „Puzzle Szkolenia i Terapia” w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje nad książką na temat autyzmu, która ma być poradnikiem dla rodziców tych dzieci.