Nowoczesne formy aktywności fizycznej a rozwój dzieci – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 159 zł

Opis: Zapraszamy na pokaz i objaśnienie autorskich ćwiczeń fizycznych dla dzieci od 3 lat. Omówione zostaną najczęstsze błędy popełniane podczas wykonywania ćwiczeń. Uczestnik dowie się o zdrowym żywieniu dzieci i młodzieży.

Program szkolenia:

  1. Krótki wstęp teorii badań nad wpływem aktywności fizycznej, opisanych przez naukowców.
  2. Opis i pokaz samych autorskich ćwiczeń.
  3. Teoria budowy zajęć fizycznych z dziećmi.
  4. Najczęstsze popełniane błędy podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych.
  5. Zdrowe żywienie dzieci i młodzieży.

Korzyści: Poznasz bezpieczne, świadome, ciekawie prowadzone ćwiczenia fizyczne dla dzieci.

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadzący: Olga Schpomer - jest absolwentką AWF Warszawa - magister Wychowania Fizycznego, trenerka lekkiej atletyki. Prowadzi zajęcia z logorytmiki, gimnastyki artystycznej, akrobatyki sportowej. Mistrzyni Ukrainy w biegach z przeszkodami, jamy z wodą. Uczestniczka międzynarodowych imprez sportowych w crossie.lga Schpomer jest absolwentką AWF Warszawa - magister Wychowania Fizycznego, trenerka lekkiej atletyki. Prowadzi zajęcia z logorytmiki, gimnastyki artystycznej, akrobatyki sportowej. Mistrzyni Ukrainy w biegach z przeszkodami, jamy z wodą. Uczestniczka międzynarodowych imprez sportowych w crossie.