LogoSensoryka – wprowadzenie do świata zmysłów. Scenariusze na zimę – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 140 zł

Opis: Jak logopedycznie i sensorycznie bawić się z małym dzieckiem w gabinecie logopedy lub podczas zajęć profilaktycznych w przedszkolu lub żłobku ? Proste zabawy wspierające rozwój mowy i komunikacji dla najmniejszych dzieci w tematyce zimowej.

Program szkolenia:

  1. Czym jest LogoSensoryka.
  2. Jak logopedycznie i sensorycznie bawić się z dziećmi?
  3. Jak wspierać rozwój umiejętności komunikacyjnych podczas zabaw LogoSensorycznych?
  4. Wprowadzenie dziecka do świata zmysłów.
  5. Zabawy LogoSensoryczne na zimę – gotowe scenariusze.

Korzyści: Uczestnik zdobędzie gotowy materiał do wykorzystania w pracy zawodowej na zimę. Materiał szkoleniowy to zestaw scenariuszy logosensorycznych na zimę wraz z materiałem słowno – muzycznym. 

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia,

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadząca: Agata Kalina – terapeuta karmienia, logopeda, pedagog, surdologopeda, dogoterapeuta. Pracuje i prowadzi Fundację Wspierania Rozwoju Małego Dziecka „Cali Mali” oraz Poradnię „Cali Mali” dla dzieci z wyzwaniami w wieku 0-3 lat. Wykładowca UAM Poznań. Mama na czterech etatach 🙂 Szczególnie zainteresowana komunikacją najmłodszych dzieci oraz wspomaganiem ich w drodze nabywania umiejętności jedzenia doustnego).