Jesienne Dni Tematyczne – gotowe pomysły na zabawy z dziećmi – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 9 września 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • 💰Cena: 189 zł

  Grupa docelowa: Szkolenie dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, nauczycieli świetlicy i bibliotek, animatorów, 

  Opis: Podczas szkolenia omówimy sobie pomysły na zorganizowanie najważniejszych jesiennych świąt nietypowych. Rozpoczniemy od Dnia Marzyciela, przez Dzień z Jesienią, Święto Dyni, Święto Niepodległości a zakończymy Mikołajkami.

  Cele szkolenia: Celem szkolenia będzie stworzenie planu jesiennych wydarzeń w pracy z dziećmi.

  Program szkolenia:

  1. Zabawy integracyjne oraz portal przejścia.
  2. Dzień Marzyciela.
  3. W poszukiwaniu Pani Jesieni.
  4. Święto Dyni.
  5. Dzień Postaci z Bajek.
  6. Święto Niepodległości.
  7. Andrzejki.
  8. Mikołajki.
  9. Kalendarz adwentowy i lista wrażeń.

  Korzyści: Dzięki szkoleniu stworzysz niezapomniane, pełne przygód jesienne dni dla dzieci. Koniec z brakiem pomysłów, powtarzalnością, nadmiar prac plastycznych, brakiem czasu na przygotowania i syndromem “pustki w głowie”. W ciągu trzech godzin naładujesz się dobrą energią, zyskasz konkretne pomysły na jesienne dni tematyczne, zainspirujesz się do tworzenia nowych projektów, odkryjesz jak budować scenariusz zabaw, tak aby dzień był dla dzieci wspaniałą, porywającą przygodą.

  Materiały szkoleniowe: Uczestnicy szkolenia otrzymają:

  • Scenariusz: Dzień Dyni,
  • Scenariusz: Święto Niepodległości,
  • Zestaw zabaw mikołajkowych,
  • Zestaw zabaw integracyjnych i wyciszających,
  • Jesienna i świąteczna lista wrażeń,
  • Zestaw dyplomów dla dzieci z okazji jesiennych dni tematycznych.

  Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Martyna Winnicka - Magister wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Animatorka z wieloletnim stażem. Wychowawca na koloniach i półkoloniach. Trener na szkoleniach dla nauczycieli i animatorów. Autorka książek: Poznaj Europę przez Zabawę oraz (Nie)typowe Święta. Prowadzi stronę na facebooku oraz kanał na YouTube: Pomysły na Animacje.