Jak poradzić sobie z rodzicami – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 159 zł

Odbiorcy: Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli żłobkowych, przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych, dla studentów pedagogiki przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej, osób rozpoczynających lub planujących pracę w żłobku lub w przedszkolu, szkole. Dla wszystkich, którzy, chcieliby udoskonalić swoje kompetencje związane z rozmowami z Rodzicami.

Opis: Na szkoleniu skupimy się na sposobach przeprowadzania rozmów z Rodzicami. Dowiesz się, jak przekazywać informacje pozytywne, wiadomości dnia codziennego oraz te najtrudniejsze wiadomości. Poznasz czynniki, które ułatwią Ci przekazywanie informacji. Oraz czynniki, które sprawiają, że Twój komunikat jest odbierany nie tak jak byś chciał/chciała. Dowiesz się, czy Ty jako nauczyciel, masz prawo przerwać rozmowę z Rodzicem. Zdobędziesz wiedzę, jak przeprowadzić rozmowę, w której będziesz czuć się komfortowo. Nauczysz się reagować asertywnie i w zgodzie ze sobą.

Korzyści:

  • propozycja systemu do kontaktu z Rodzicami
  • umiejętność budowania asertywnych komunikatów
  • rozmowy z Rodzicami staną się łatwiejsze
  • będziesz czuć się pewniej podczas rozmów

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadząca: Dobrochna Helman - certyfikowany nauczyciel Montessori. Ukończyła pedagogikę specjalną - oligofrenopedagogikę oraz terapię pedagogiczną. Dodatkowo ukończyła studia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej oraz zarządzania oświatą. Od 9 lat pracuje jako nauczyciel Montessori w przedszkolu oraz od 2 lat jest również vice-dyrektorem. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii oraz komunikacji. Cały czas stara się pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności. Prowadzi stronę na FB: „Odkrywanie dziecka” poświęconą pedagogice Marii Montessori oraz wychowaniu dziecka: https://www.facebook.com/OdkrywanieDziecka.