Jak poradzić sobie z rodzicami – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 149 zł

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

OPIS/ PROGRAM: Na szkoleniu skupimy się na sposobach przeprowadzania rozmów z Rodzicami. Dowiesz się, jak przekazywać informacje pozytywne, wiadomości dnia codziennego oraz te najtrudniejsze wiadomości. Poznasz czynniki, które ułatwią Ci przekazywanie informacji. Oraz czynniki, które sprawiają, że Twój komunikat jest odbierany nie tak jak byś chciał/chciała. Dowiesz się, czy Ty jako nauczyciel, masz prawo przerwać rozmowę z Rodzicem. Zdobędziesz wiedzę, jak przeprowadzić rozmowę, w której będziesz czuć się komfortowo. Nauczysz się reagować asertywnie i w zgodzie ze sobą.

DLA KOGO: Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli żłobkowych, przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych, dla studentów pedagogiki przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej, osób rozpoczynających lub planujących pracę w żłobku lub w przedszkolu, szkole. Dla wszystkich, którzy, chcieliby udoskonalić swoje kompetencje związane z rozmowami z Rodzicami.

KORZYŚCI:

– propozycja systemu do kontaktu z Rodzicami

– umiejętność budowania asertywnych komunikatów

– rozmowy z Rodzicami staną się łatwiejsze

– będziesz czuć się pewniej podczas rozmów

Prowadząca: Dobrochna Helman – certyfikowany nauczyciel Montessori. Ukończyła pedagogikę specjalną – oligofrenopedagogikę oraz terapię pedagogiczną. Dodatkowo ukończyła studia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej oraz zarządzania oświatą. Od 9 lat pracuje jako nauczyciel Montessori w przedszkolu oraz od 2 lat jest również vice-dyrektorem. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii oraz komunikacji. Cały czas stara się pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności. Prowadzi stronę na FB: „Odkrywanie dziecka” poświęconą pedagogice Marii Montessori oraz wychowaniu dziecka: https://www.facebook.com/OdkrywanieDziecka.

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.)