Fizjologia w laktacji a trudności w karmieniu noworodka i niemowlęcia – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń
💰Cena: 149 zł 
 
❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

Szkolenie dedykowane osobom pracującym z noworodkiem i niemowlęciem (neurologopedzi, fizjoterapeuci, położne). Szkolenie zapoznaje uczestnika z przebiegiem porodu, jego wpływem na stan dziecka oraz jego funkcjonowanie w okresie noworodkowo-niemowlęcym.

Program:

  1. Fizjologia laktacji. Kompleks laktogenny.
  2. Karmienie a wybrane trudności ze strony dziecka w praktyce położnej.
  3. Karmienie a stan emocjonalny matki.
  4. Rzeczywisty vs rzekomy niedobór pokarmu.
  5. Wspomaganie karmienia z punktu widzenia położnej.

Korzyści:

– dowiesz się, kiedy rozpoczyna się laktacja;

– poznasz wybrane trudności w karmieniu;

– nauczysz się wspierać rodziców oraz dziecko w okresie okołoporodowym;

– otrzymasz certyfikat.

Prowadząca: Adela Białoboki-Chylińska – położna, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławia, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, magister pedagogiki o specjalności: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Od 2015 roku z sukcesami wspiera rodziny w budowaniu świadomego rodzicielstwa w ramach prywatnej praktyki. Specjalizuje się w trudnościach w laktacji, posiada doświadczenie w pracy z wcześniakami. Wspomaga kobiety po stracie dziecka. Pomaga rodzicom dzieci do lat 3. Prelegentka na konferencjach. Autorka szkoleń i monografii medycznych. Pasjonatka położnictwa, pedagogiki i muzyki.

  • Uczestnik szkolenia otrzymuje:
    • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).