Ebook – jako forma podsumowania działań projektowych – szkolenie on-line

Szkolenie dla nauczycieli edukacji przedszkolnej, szkolnej, nauczycieli świetlic, opiekunów projektu. Skończyłeś projekt, innowację lub fantastyczny cykl zajęć, ale nie wiesz jak pochwalić się nimi wśród rodziców lub szerszej publiczności? Ten warsztat jest dla Ciebie. Nauczysz się, jak zaprezentować to w formie interaktywnego ebooka. Poznasz konkretne narzędzia i sposoby ich wykorzystania. Po warsztatach nauczyciel zdobędzie praktyczną umiejętność tworzenia ebooka. Pozna bezpłatne narzędzia i nauczy się z nich korzystać.

💰Cena 139 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

Program szkolenia:

 1. Ebook – od czego zacząć.
 2. Przegląd podstawowych narzędzi i aplikacji.
 3. Ebook – krok po kroku.

Materiały szkoleniowe:

 • tuto rial dotyczący prezentowanych narzędzi,
 • szablon projektowy pierwszego ebooka,
 • możliwość późniejszych konsultacji z trenerem.

Korzyści: Praktyczny warsztat ukazujący ćwiczenia, zabawy, gotowe przykłady zadań służących rozwijaniu tej kompetencji. Możliwość późniejszych konsultacji z trenerem.

Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 29 sierpnia 2024 r. (19:00 - 20:30)
 • 23 września 2024 r. (19:00 - 20:30)
 • ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Agnieszka Besser - Krysiak - sprawdź więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol