Ćwiczenia praktyczne i kształcenie zmysłów (uczenie pojęć) w ujęciu Marii Montessori – szkolenie on-line

 
Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 2 października 2020 r. (18:00 - 21:00) ZAPISZ SIĘ
 • 💰Cena: 169 zł 
  💰Udział w trzech szkoleniach Festiwalu Montessori cena: 450 zł 
   
  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Program:

  1. Wyjaśnienie pojęć związanych z pedagogiką Montessori.
  2. Ćwiczenia praktyczne – rozwijanie koncentracji, dużej i małej motoryki.
  3. Nauka pojęć w ujęciu Marii Montessori.
  4. Pomoce rozwojowe w kształceniu zmysłów.
  5. Zasady konstruowania pomocy montessoriańskich.
  6. Lekcja trójstopniowa.
  7. Wykorzystanie kształcenia zmysłów w edukacji.
  8. Rozwijanie mowy i terapia z wykorzystaniem pomocy Montessori.

  Prowadząca: Anna Wójcik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej od 11 lat, ukończyła Uniwersytet Łódzki na wydziale Nauk o Wychowaniu. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną na kierunku Logopedia, neurologopedię na Krakowskiej Akademii oraz oligofrenopedagogikę z terapią autyzmu w Społecznej Akademii Nauk. Dodatkowo, jest nauczycielem metody M. Montessori po kursie w Polskim Stowarzyszeniu Montessori. Przez 8 lat prowadziła warsztaty i ćwiczenia ze studentami Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej.  Jest autorką bloga raaanyjulek.blogspot.com  

  • Uczestnik szkolenia otrzymuje:
   • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).