Coaching w edukacji i wychowaniu – szkolenie on-line

Kurs dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów, rodziców dzieci starszych. Szkolenie pokazuje praktyczne, zaczerpnięte z coachingu metody, które mogą znaleźć zastosowanie na lekcjach wychowawczych, w indywidualnych rozmowach i zajęciach z uczniami, a przede wszystkim stanowi okazję do zgłębienia wiedzy o sobie samym. Podczas szkolenia:

 • dowiesz się, czym jest i na czym polega coaching,
 • poznasz zastosowanie metod coachingowych w życiu osobistym i pracy nauczycielskiej i wychowawczej,
 • poznasz metody wsparcia rozwoju emocjonalnego i społecznego oraz precyzowania ścieżki kariery ucznia,
 • pogłębisz wiedzę o sobie samym.

💰Cena 209 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

Program szkolenia:

 1. Czym jest coaching?
 2. Wartości w szkole i życiu.
 3. Poszukiwanie zasobów – metody diagnostyczne.
 4. Koło życia.
 5. Metoda SMART w realizacji celów życiowych i zawodowych.
 6. Ikigai - japońska filozofia spełnionego życia.
 7. Transakcyjna teoria relacji.

Materiały szkoleniowe: notatka pdf, koło życia – karta pracy, kwestionariusze autodiagnozy.

Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 3 czerwca 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Marcelina Varol (Wnęk) – pedagog, terapeuta, promotor zdrowia. Całe swoje życie zawodowe oddaje się pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, ich rodzinami oraz rozwojem osobistym i zawodowym terapeutów i nauczycieli. W Polsce współpracowała z takimi instytucjami jak Centrum Terapii Promitis, Fundacja Wychowanie dla Przyszłości, Fundacja Promyk Słońca, Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. W Gruzji wspierała działalność Uniwersytetu Stanowego w Tbilisi, Neurodevelopment Centre oraz współtworzyła Centrum Wsparcia i Rozwoju Dzieci z Niepełnosprawnościami Sunsspace. Jej pasją zawsze jest człowiek i jego niezwykłe możliwości rozwojowe oraz dążenie do życiowego spełnienia. Pracuje w duchu pedagogiki personalistycznej, holistycznej i w oparciu o najlepsze praktyki komunikacji bez przemocy. Prywatnie mama Rozalki i zapalony podróżnik.