Coaching i tutoring w budowaniu relacji wspierającej holistyczny rozwój dziecka – szkolenie on-line

Szkolenie dla psychologów, wychowawców, pedagogów, którzy w swojej pracy z dziećmi chcą stawiać na budowanie relacji sprzyjających ich wielopoziomowemu rozwojowi i dobrym relacjom. Szkolenie przygotowuje specjalistów pracujących z dziećmi do wykorzystania metod coachingowych lub/i elementów tutoringu w budowaniu relacji z nimi i pracy nad ich (a także własnym) holistycznym rozwojem.

Cele szkolenia:

 • dowiesz się na czym polega coaching i tutoring oraz czym się od siebie różnią,
 • rozwiniesz praktyczne umiejętności wykorzystywania tutoringu i/lub coachingu w swojej pracy z dziećmi,
 • poznasz zalety stosowania elementów tutoringu rówieśniczego,
 • dowiesz się jak wykorzystać tutoring i coaching do rozwijania potencjału dzieci i wspierania ich w rozwoju ku pełnej dojrzałości,
 • pogłębisz wiedzę o sobie samym,
 • poznasz wybrane narzędzia przydatne w pracy nad rozwojem dziecka.

💰Cena 209 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

 Program szkolenia:

 1. Czym jest tutoring i dlaczego może być nam potrzebny?
 2. Na czym polega coaching.
 3. Rola rozmowy w budowaniu relacji.
 4. Poznaj dziecko – możliwe perspektywy i testy.
 5. Tutoring rówieśniczy.
 6. Narzędzia coachingowe przydatne do pracy rozwojowej z dzieckiem.

Materiały szkoleniowe: notatka pdf, wybrane narzędzia: test inteligencji wielorakich, test talentów, karty pracy: krąg wpływu i krąg zainteresowań, koło potrzeb dziecka.

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 26 sierpnia 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • 24 września 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • 30 października 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • 28 listopada 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Marcelina Varol (Wnęk)  – pedagog, terapeuta, promotor zdrowia. Całe swoje życie zawodowe oddaje się pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, ich rodzinami oraz rozwojem osobistym i zawodowym terapeutów i nauczycieli. W Polsce współpracowała z takimi instytucjami jak Centrum Terapii Promitis, Fundacja Wychowanie dla Przyszłości, Fundacja Promyk Słońca, Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. W Gruzji wspierała działalność Uniwersytetu Stanowego w Tbilisi, Neurodevelopment Centre oraz współtworzyła Centrum Wsparcia i Rozwoju Dzieci z Niepełnosprawnościami Sunsspace. Jej pasją zawsze jest człowiek i jego niezwykłe możliwości rozwojowe oraz dążenie do życiowego spełnienia. Pracuje w duchu pedagogiki personalistycznej, holistycznej i w oparciu o najlepsze praktyki komunikacji bez przemocy. Prywatnie mama Rozalki i zapalony podróżnik.