Bazowe funkcje kształtujące rozwój mowy u dziecka – szkolenie on-line

Szkolenie skierowane jest do rodziców, logopedów, nauczycieli edukacji przedszkolnej, pedagogów szkolnych oraz studentów kierunków pedagogicznych.  Celem szkolenia jest przedstawienie najistotniejszych aspektów, które mają bezpośredni wpływ na rozwój mowy dziecka. Uczestnik szkolenia zapozna się z aspektami, które mają bezpośredni wpływ na kształtowanie się zdolności werbalizacyjnych u dziecka.

💰Cena 219 zł

Sprawdź terminy poniżej👇

Program szkolenia:

 1. Kamienie milowe motoryczne i werbalne.
 2. Bazowe funkcje kształtujące mowę:
  1. funkcje prymarne: oddychanie, picie, jedzenie,
  2. odruchy pierwotne,
  3. schemat ciała,
  4. kontrola posturalna,
  5. bazowe funkcje komunikacyjne: kontakt wzrokowy, wspólne pole uwagi, gest wskazywania palcem,
  6. rozwój naśladownictwa,
  7. rozwój zabawy.

Materiały szkoleniowe: Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały szkoleniowe w wersji pdf do samodzielnego wydruku.

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 25 czerwca 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • 26 sierpnia 2024 r. (18:00 - 21:00)
 • ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadząca: Magdalena Kosiń - fizjoterapeuta, logopeda, terapeuta i diagnosta zaburzeń integracji sensorycznej, terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki, diagnosta i terapeuta zaburzeń rozwojowych. Ponadto od 12 lat prowadzi Polską Szkołę Sobotnią w Wielkiej Brytanii. Od 18 lat pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi ruchowo i intelektualnie. Jej pasją zawodową jest praca z dziećmi z zaburzeniem rozwoju. Ukończyła liczne szkolenia specjalistyczne i zawodowe w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Od wielu lat jest szkoleniowcem. Prowadzi liczne szkolenia stacjonarne i online dla specjalistów, terapeutów i nauczycieli. Nie zapomina również o rodzicach, dla których organizuje darmowe konsultacje i szkolenia. Służy im radą i pomocą, aby lepiej zrozumieli swoje dzieci. Swoją pracę kieruje jednak głównie do dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi i problemami. To dzieci są dla niej najważniejsze. Założycielka i właścicielka Gabinetu Terapeutyczno – Szkoleniowego „Puzzle Szkolenia i Terapia” w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje nad książką na temat autyzmu, która ma być poradnikiem dla rodziców tych dzieci.