Rejestracja na LIVE INSTAGRAM

  Wybierz termin LIVE(*)

  Imię*

  Nazwisko*

  Twój adres e-mail*

  Telefon*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji szkolenia i badania jakości po szkoleniu, oraz innych celów zgodnie z Polityką prywatności. Wypełnienie obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie Obowiązek informacyjny.


   

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach i promocjach na platformie „Cognitus”, przesyłanych przez Cognitus Katarzyna Świątkowska pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.


   

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach i promocjach na platformie „Cognitus”, przesyłanych przez Cognitus Katarzyna Świątkowska na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.


   

  Wyrażam zgodę na rozpoczęcie świadczenia przez usługodawcę usługi przed terminem na odstąpienie od umowy. Ponadto oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a, że po spełnianiu świadczenia przez usługodawcę utracę prawo odstąpienia od umowy oraz przyjąłem/-am tą informację do wiadomości.


   

  Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem, Polityką prywatności i Regulaminem szkoleń oraz akceptuję ich postanowienia..