Zaczarowany Świat Pomysłów Terapeutycznych – szkolenie z pasją

Dla kogo?
Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, logopedzi, terapeuci, rodzice dzieci z wyzwaniami rozwojowymi.

Brak zaplanowanych szkoleń

🕘Godziny szkolenia: 9:00 – 15:00
💰Koszt szkolenia 280 zł

 

To szkolenie jest dla Ciebie:

  • Jeśli chcesz wzbogacić swój warsztat pracy, znudziły Ci się stosowane do tej pory gry i zabawy.
  • Chcesz, by twoi pacjenci świetnie bawili się podczas zajęć. Poszukujesz skutecznych i atrakcyjnych zarazem metod pracy.
  • Twórcze wykorzystanie różnych materiałów, przedmiotów i zabawek.
  • Opracowywanie i przygotowywanie pomocy terapeutycznych – rozwijających zmysły, mowę i myślenie dziecka.
  • Tworzenie własnych pomocy dydaktycznych z wykorzystaniem prostych narzędzi komputerowych – projektowanie kart pracy, gier, rysowanie w programie graficznym.
  • Prowadząca szkolenie w sposób innowacyjny i twórczy zaprezentuje Ci jak można stworzyć własne pomoce terapeutyczne, które wykorzystasz w codzienne praktyce terapeutycznej.

Prowadząca:

Anna Wójcik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej od 11 lat, ukończyła Uniwersytet Łódzki na wydziale Nauk o Wychowaniu. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną na kierunku Logopedia, neurologopedię na Krakowskiej Akademii oraz oligofrenopedagogikę z terapią autyzmu w Społecznej Akademii Nauk. Dodatkowo, jest nauczycielem metody M. Montessori po kursie w Polskim Stowarzyszeniu Montessori. Przez 8 lat prowadziła warsztaty i ćwiczenia ze studentami Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej.  Jest autorką bloga raaanyjulek.blogspot.com  

Po szkoleniu opracujesz własne pomoce i dostosujesz do nich metody terapeutyczne.

Tworzenie własnych pomocy dydaktycznych z wykorzystaniem prostych narzędzi komputerowych – projektowanie kart pracy, gier, rysowanie w programie graficznym. Prowadząca szkolenie w sposób innowacyjny i twórczy zaprezentuje Ci jak można stworzyć własne
pomoce terapeutyczne, które wykorzystasz w codzienne praktyce terapeutycznej. Po szkoleniu opracujesz własne pomoce i dostosujesz do nich metody terapeutyczne.