Zarządzanie grupą – jak dogadać się z dziećmi? – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 14 września 2021 r. (18:00 - 21:00) ZAPISZ SIĘ
 •  
  Cena: 200 zł

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  Adresaci: nauczyciele wychowania przedszkolnego/wczesnoszkolnego oraz osoby pracujące z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

  Opis szkolenia: szkolenie skupia się przede wszystkim na dostarczeniu nauczycielom wychowania przedszkolnego, wiedzy na temat:

  • co to jest i jakimi prawami rządzi się grupa przedszkolna
  • czym się martwią przedszkolaki
  • co może, a czego nie może kontrolować nauczyciel
  • co powoduje, że zarządzanie grupa przedszkolną bywa wyzwaniem
  • skuteczne zarządzanie grupą przedszkolną – co przeszkadza nauczycielowi skutecznie zarządzać grupą
  • jak można zwiększyć efektywność w zarządzaniu grupą przedszkolną
  • jakie czynniki mają wpływ na relacje w grupie przedszkolnej
  • jak modele wychowawcze wpływają na zachowanie dzieci
  • kreatywne rozwiązywanie konfliktów, czyli przedszkolaki samodzielnie poszukują najskuteczniejszych rozwiązań

  Uczestnicy dowiedzą się:

  1. Co to jest myślenie krytyczne i sytuacje 'win-win'?

  2. Jak stosować podejście kreatywne w rozwiązywaniu problemów i jak nauczyć dzieci rozwiązywać problemy samodzielnie i szukać najlepszych rozwiązań?

  Forma: wykład interaktywny, prezentacja multimedialna, dyskusja, burza mózgów, wymiana doświadczeń, praca indywidualna, indywidualne wypowiedzi i komentarze uczestników.

  Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),

  Katarzyna Dołhun – Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Lektor języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Certyfikowany nauczyciel pedagogiki Marii Montessorii. Certyfikowany nauczyciel nauczania dzieci języka angielskiego metodą Helen Doron. Edukator w Akademii Edukacji Bliżej Przedszkola. Prelegent i edukator w Edu Nation, Szkolna 24.PL, Discurso, WyEdukowani, LiveKid, Centrum Edukacyjno Szkoleniowo Terapeutyczne Pozytywka, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Cognitus. Wykłada metodykę nauczania w Krakowskim Instytucie Rozwoju Edukacji KIRE. Ukończyła kurs I i II stopnia prowadzony przez International Society for Emotional Intelligence z zakresu rozwoju inteligencji emocjonalnej. Ukończyła kurs Dziecięca Matematyka prof. Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej. Ukończyła kurs psychologicznych aspektów zarządzania motywacją w szkole językowej. Autorka i współautorka książek do nauczania języka angielskiego dla dzieci. Autorka tekstów piosenek angielskich dla dzieci. Autorka artykułów do magazynów dla nauczycieli i rodziców na temat wielojęzyczności, metodyki ogólnej oraz pracy z dziećmi z zastosowaniem wielorakich metod aktywizujących usprawniających proces uczenia się. Założycielka i autorka artykułów na blogu mamametodyk.pl. Pracuje z dziećmi najmłodszymi, starszymi oraz z młodzieżą od 2001 roku. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, dla nauczycieli klas I-III, dla nauczycieli uczących nastolatki oraz dla lektorów języka angielskiego i niemieckiego.