Wpływ przebiegu porodu na funkcjonowanie noworodka i niemowlęcia – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 10 kwietnia 2021 r. (09:00 - 12:00) ZAPISZ SIĘ
 • 💰Cena – 149 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Szkolenie dedykowane osobom pracującym z noworodkiem i niemowlęciem (neurologopedzi, fizjoterapeuci, położne). Szkolenie zapoznaje uczestnika z przebiegiem porodu, jego wpływem na stan dziecka oraz jego funkcjonowanie w okresie noworodkowo-niemowlęcym.

  Program:

  1. Przebieg porodu siłami i drogami natury.
  2. Przebieg cięcia cesarskiego. Porody zabiegowe. Porody zmedykalizowane.
  3. Konsekwencje sposobu rozwiązania ciąży na funkcjonowanie noworodka i niemowlęcia.
  4. Konsekwencje dla karmienia.
  5. Pozycjonowanie dziecka do karmienia.

  Korzyści:

  – dowiesz się, w jaki sposób droga przyjścia na świat wpływa na noworodka oraz jego otoczenie;

  – nauczysz się znajdować optymalne pozycje do karmienia w różnych sytuacjach;

  – poznasz sekrety karmienia noworodka i niemowlęcia z trudnościami;

  – otrzymasz certyfikat.

  Prowadząca:  Adela Białoboki-Chylińska – położna, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławia, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, magister pedagogiki o specjalności: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Od 2015 roku z sukcesami wspiera rodziny w budowaniu świadomego rodzicielstwa w ramach prywatnej praktyki. Specjalizuje się w trudnościach w laktacji, posiada doświadczenie w pracy z wcześniakami. Wspomaga kobiety po stracie dziecka. Pomaga rodzicom dzieci do lat 3. Prelegentka na konferencjach. Autorka szkoleń i monografii medycznych. Pasjonatka położnictwa, pedagogiki i muzyki.