Opieka nad noworodkiem, niemowlęciem i jego rodziną w praktyce specjalisty- szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 149 zł

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

Szkolenie dedykowane osobom pracującym z noworodkiem i niemowlęciem (neurologopedzi, fizjoterapeuci, położne). Szkolenie zapoznaje uczestnika z przebiegiem porodu, jego wpływem na stan dziecka oraz jego funkcjonowanie w okresie noworodkowo-niemowlęcym.

Program:

  1. Rola karmienia piersią we współczesnym świecie.
  2. Fizjologia laktacji. Czynniki, sprzyjające zaburzeniu laktacji.
  3. Wpływ porodu na proces karmienia piersią. Stan noworodka i matki a złota godzina. Kształtowanie prawidłowości laktacji.  
  4. Pozycjonowanie do karmienia z uwzględnieniem możliwości i umiejętności dziecka oraz stanu matki.
  5. Zachowania ze strony noworodka, które świadczą o nieprawidłowości w karmieniu.
  6. Stan emocjonalny matki a karmienie noworodka.
  7. Przegląd przypadków.
  8. Dyskusja.

Korzyści:

– dowiesz się, w jaki sposób droga przyjścia na świat wpływa na noworodka oraz jego otoczenie;

– nauczysz się znajdować optymalne pozycje do karmienia w różnych sytuacjach;

– poznasz sekrety karmienia noworodka i niemowlęcia z trudnościami;

– otrzymasz certyfikat.

Prowadząca:  Adela Białoboki-Chylińska – położna, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławia, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, magister pedagogiki o specjalności: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Od 2015 roku z sukcesami wspiera rodziny w budowaniu świadomego rodzicielstwa w ramach prywatnej praktyki. Specjalizuje się w trudnościach w laktacji, posiada doświadczenie w pracy z wcześniakami. Wspomaga kobiety po stracie dziecka. Pomaga rodzicom dzieci do lat 3. Prelegentka na konferencjach. Autorka szkoleń i monografii medycznych. Pasjonatka położnictwa, pedagogiki i muzyki.