SOS – nauczanie zdalne uczniów ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 13 października 2021 r. (19:00 - 21:00)
 • 💰Cena – 110 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Program:
  1. Jak pracować zdalnie z uczniem ze spektrum autyzmu, oswajanie z nową sytuacją, tworzenie ciekawych rozwiązań, motywowanie i nagradzanie.
  2. Jak realizować program nauczania z uczniem niepełnosprawnym w stopniu umiarkowanym przez Internet, dobranie odpowiednich zagadnień, tworzenie ciekawych zadań, ocenianie.
  3. Realizacja podstawy programowej z uczniem niepełnosprawnych w stopniu lekkim, opracowanie kart pracy, motywowanie, ocenianie ucznia.

  Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),

  Prowadząca – Justyna Maciejewska – więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/