Relacja – szkoła – nauczyciel – rodzic – inni rodzice – konflikt w pracy nauczyciela – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 4 listopada 2021 r. (18:30 - 21:00)
 • 💰Cena – 169 zł

  Odbiorcy: Szkolenie skierowane jest do dyrektorów, pedagogów szkolnych i wychowawców.

  Opis: Podczas szkolenia dowiesz się nie tylko teoretycznych kwestii regulujących pracę nauczyciela, ale także uzyskasz praktyczne wskazanie instytucji prawnych, które stoją na styku pracy nauczyciela w kontakcie z dzieckiem, rodzicami w zderzeniu z ich oczekiwaniami, na bazie ich praw i obowiązków. W szczególności dowiesz się, jak pracować oraz korzystać z nich podczas pracy. Nabędziesz umiejętności, które zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa w pracy codziennej oraz nabędziesz kompetencje adekwatne do zmieniających się oczekiwań rodziców.

  Program szkolenia:

  1. Sytuacje kryzysowe – kiedy konieczna jest ingerencja sądu.
  2. Reakcje prawne na sytuacje kryzysowe.
  3. Instrumenty prawne w Twoim zasięgu.
  4. Warsztaty

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

  📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

  Prowadzą:

  Magdalena Horoszkiewicz – radca prawny. Własna kancelaria prawna prowadzona przez 12 lat. Konsultant fundacji i stowarzyszeń działających w sprawie ochrony praw dziecka. Specjalista prawa administracyjnego, oświatowego, cywilnego, rodzinnego – dotyczącego pracy nauczyciela.

  Tomasz Horoszkiewicz – Prawnik z wieloletnim doświadczeniem, specjalizacja: szeroko pojęte prawo gospodarcze i handlowe. Specjalista prawa administracyjnego, oświatowego, cywilnego, rodzinnego – dotyczącego pracy nauczyciela.