Problemy prawne konfliktów szkolnych na linii: szkoła – uczeń, szkoła – rodzice – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 169 zł

Obiorcy: Szkolenie skierowane jest do dyrektorów, pedagogów szkolnych i wychowawców.

Opis: Podczas szkolenia dowiesz się nie tylko teoretycznych kwestii regulujących pracę nauczyciela, ale praktyczne wskazanie instytucji prawnych oraz procedur, które stoją na styku pracy nauczyciela w kontakcie z dzieckiem, rodzicami w zderzeniu z ich oczekiwaniami, na bazie ich praw i obowiązków. W szczególności dowiesz się jak pracować oraz korzystać z nich podczas pracy. Nabędziesz umiejętności, które zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa w pracy codziennej oraz nabędziesz kompetencje adekwatne do zmieniających się oczekiwań rodziców.

Program szkolenia:
1. Identyfikacja problemu, oszacowanie zagrożeń i ryzyka.
2. Rozładowanie sytuacji kryzysowej (środki miękkie i twarde).
3. Rola: nauczyciela, rodzica, pedagoga, wychowawcy, mediatora – wspólne punkty.
4. Narzędzia umożliwiające prowadzenie dialogu.
5. Ugoda – w jakim zakresie zobowiązuje strony konfliktu.
6. Warsztaty.

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia,

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadzą:

Magdalena Horoszkiewicz – radca prawny. Własna kancelaria prawna prowadzona przez 12 lat. Konsultant fundacji i stowarzyszeń działających w sprawie ochrony praw dziecka. Specjalista prawa administracyjnego, oświatowego, cywilnego, rodzinnego – dotyczącego pracy nauczyciela.

Tomasz Horoszkiewicz – Prawnik z wieloletnim doświadczeniem, specjalizacja: szeroko pojęte prawo gospodarcze i handlowe. Specjalista prawa administracyjnego, oświatowego, cywilnego, rodzinnego – dotyczącego pracy nauczyciela.