Praktyczne wykorzystanie integracji sensorycznej w pracy – Festiwal Integracji Sensorycznej – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰 cena – 149 zł

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

Program:

4)      Praktyczne wykorzystanie integracji sensorycznej w pracy – podsumowanie

– właściwe analizowanie danych zawartych w diagnozie, omówienie przykładowych diagnoz i wyjaśnienie kluczowych pojęć znajdujących się w nich;

– przyporządkowanie konkretnych ćwiczeń do rodzaju zaburzeń;

– wykorzystanie SI w czasie zajęć w przedszkolu – propozycje zabaw, ćwiczeń, scenariusze zajęć;

– wykorzystanie SI na zajęciach w edukacji wczesnoszkolnej – zabawy, ćwiczenia, scenariusze zajęć, organizacja wf;

– pokazanie profesjonalnego sprzętu i pomocy, które można przygotować samodzielnie;

Prowadząca: Justyna Kapuścińska-Kozakiewicz – Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Z zawodu nauczyciel i pedagog, z zamiłowania i powołania terapeuta. Ukończyła studia z zakresu terapii pedagogicznej i terapii integracji sensorycznej oraz liczne szkolenia, m.in. terapię ręki. Uwielbia pracę z dziećmi i rodzicami. Jest właścicielką gabinetu terapeutycznego Zmysłek Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka. Swoją pasję bycia terapeutą realizuje również pisząc artykuły związane z pedagogiką, terapią pedagogiczną, nauczaniem i integracją sensoryczną. Prywatnie – szczęśliwa mężatka, która uwielbia czytać książki i chodzić do teatru. Kiedy tylko ma możliwość podróżuje, szczególnie na Wschód, który ogromnie ją fascynuje. 

Uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.