Muzykoterapia – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 30 stycznia 2021 r. (09:00 - 12:00) ZAPISZ SIĘ
 • 1 marca 2021 r. (18:00 - 21:00) ZAPISZ SIĘ
 • 💰Cena – 149 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  PROGRAM SZKOLENIA ON-LINE

  1. Oddziaływanie muzyki na psychikę człowieka, na zachowanie dziecka; wpływ muzyki na emocje; muzyka jako wyzwalacz emocji i przeżyć.
  2. Rola muzyki w codziennym funkcjonowaniu dzieci i dorosłych;
  3. Omówienie metod muzykoterapii wykorzystywanych w pracy dziećmi – przykładowe scenariusze zajęć, efekty oddziaływania muzykoterapii. Uczestnicy szkolenia on-line otrzymują 2 gotowe scenariusze zajęć muzykoterapii.
  4. Instrumentarium muzykoterapeuty – omówienie zasobów. Jak dobrać muzykę do zajęć?
  5. Metody relaksacyjne z wykorzystaniem muzyki. Wyobrażenia przy muzyce – jaką mają wartość terapeutyczna?
  6. Podstawowe zagadnienia związane z przeżywaniem stresu.

  Prowadząca – Joanna Bieńkowska-Terlecka – więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/

  Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.