INNOWACJE PEDAGOGICZNE w pracy nauczyciela – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 23 sierpnia 2021 r. (18:00 - 19:30) ZAPISZ SIĘ
 • 💰Cena – 120 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.

   

  Dla kogo jest to szkolenie (szkolenie dedykujemy):

   

  Nauczyciele
  Dzięki szkoleniu uczestnik zyska:

   

  Wiedzę na temat skutecznego i efektywnego wdrażania działań innowacyjnych w pracę dydaktyczną.
  Opis Szkolenia (o szkoleniu):

   

  Szkolenie ma na celu zachęcenie nauczycieli oraz zaopatrzenie ich w niezbędną wiedzę do skutecznego wprowadzania nowatorskich rozwiązań w działalności edukacyjnej.

   

  Czego się nauczysz na szkoleniu:

   

  1.  Cele szczegółowe (przewidywane efekty):

  1. Poznanie przepisów prawa dotyczące tworzenia programów innowacyjnych i projektów edukacyjnych.
  2. Zdobycie wiedzy na czym polega praca projektowa oraz dobre praktyki, poznanie ich pozytywów i zastosowanie w pracy z uczniami.
  3. Zdobycie umiejętności konstruowania projektów edukacyjnych zgodnych z wymogami.
  4. Poznanie struktury i rodzajów innowacji pedagogicznej, poddanie jej ewaluacji.  

  Co znajdzie się na szkoleniu:

   

  • Definicja innowacji pedagogicznej i eksperymentu.
  • Dobre praktyki w pracy nauczyciela.
  • Analiza rozporządzenia MEN.
  • Projekt jako skuteczna metoda edukacji- regulacje prawne.

  Podniesienie kompetencji miękkich uczestników. Jak być dobrym i skutecznym nauczycielem stosującym nowatorstwa pedagogiczne?

  Etapy pracy poznaną metodą. Procedura wprowadzania innowacji pedagogicznej i eksperymentu w działania dydaktyczne- dokumentacja.

  Prowadząca: Angelika Perdek-Chabinowska jest czynnym zawodowo nauczycielem, doradcą zawodowym, pedagogiem szkolnym oraz trenerem oświaty. Posiada bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Pracuje jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, była również nauczycielem przedmiotów administracyjnych oraz pracowni komunikacji interpersonalnej w szkole policealnej. Zajmuje się szkoleniami i webinarami dla kadry pedagogicznej.  Od lat prowadzi kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, szkolenia z umiejętności miękkich, technik uczenia, autoprezentacji, nowoczesnych metod nauczania, rozwijania kompetencji kluczowych, czy zabaw i gier wprowadzających w świat dziecięcego kodowania dla nauczycieli. Jest trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomaga również uczniom w pracy nad stresem czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla niej bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkala. Jako trenerka stawia na aktywizację uczestników i pragmatyzm, starając się przekazywać wiedzę, którą można wykorzystać w swojej pracy. Interesuje się psychologią rozwoju i podróżami. W wolnych chwilach najchętniej czyta literaturę poświęconą psychologii pozytywnej, sama tworzy teksty oraz wciela ją w życie.