Creative idea – rewelacyjne zajęcia z języka angielskiego – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń
Cena: 200 zł

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

Dla kogo? Adresatem kursu są nauczyciele wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, którzy nauczają języka angielskiego w przedszkolach i klasach 1-3, a także lektorzy języka angielskiego, którzy pracują z najmłodszymi dziećmi.

Czego się nauczę?

  • Podczas kursu otrzymasz wiele praktycznych pomysłów na angażujące zabawy językowe oraz angażujące zabawy ruchowe z celem językowym.
  • Uczestnicy kursu dowiedzą się, w jaki sposób skutecznie zachęcać dzieci do mówienia i jakie ćwiczenia na rozumienie ze słuchu są dla najmłodszych uczniów najbardziej interesujące.
  • Dowiesz się jak czytać dzieciom w języku angielskim, jakie gry planszowe będą zachwycać dzieci i czy warto wprowadzać matematykę mówiąc po angielsku.
  • Ponadto o skuteczności czytania globalnego i głosowania w języku angielskim, o czytaniu historyjek w języku angielskim.
  • Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób języka uczą się najmłodsze dzieci i dlaczego należy mówić do przedszkolaków i szkolniaków po angielsku bez konieczności tłumaczenia czegokolwiek na język polski.
  • Jak języka uczą się małe dzieci? O czym należy pamiętać, żeby nauczanie w najmłodszych grupach wiekowych było skuteczne? Co przeszkadza nauczycielom nauczać w taki sposób, aby progres językowy był widoczny?
  • Poznasz gry i zabawy – pomysły praktyczne na usprawnianie 4 sprawności językowych – w przedszkolu – rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania, a w szkole – rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania i pisania.

Z czego składa się kurs? Kurs odbywa się w formie online i trwa 3 godziny zegarowe. Na kurs składa się nie tylko część teoretyczna – prezentacja, wykład, dyskusja oraz wzajemna wymiana doświadczeń, ale także część warsztatowa – praktyczne gry i zabawy, które nauczyciele mogą zaproponować uczniom w swoich grupach/klasach.

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),

Katarzyna Dołhun – Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Lektor języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Certyfikowany nauczyciel pedagogiki Marii Montessorii. Certyfikowany nauczyciel nauczania dzieci języka angielskiego metodą Helen Doron. Edukator w Akademii Edukacji Bliżej Przedszkola. Prelegent i edukator w Edu Nation, Szkolna 24.PL, Discurso, WyEdukowani, LiveKid, Centrum Edukacyjno Szkoleniowo Terapeutyczne Pozytywka, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Cognitus. Wykłada metodykę nauczania w Krakowskim Instytucie Rozwoju Edukacji KIRE. Ukończyła kurs I i II stopnia prowadzony przez International Society for Emotional Intelligence z zakresu rozwoju inteligencji emocjonalnej. Ukończyła kurs Dziecięca Matematyka prof. Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej. Ukończyła kurs psychologicznych aspektów zarządzania motywacją w szkole językowej. Autorka i współautorka książek do nauczania języka angielskiego dla dzieci. Autorka tekstów piosenek angielskich dla dzieci. Autorka artykułów do magazynów dla nauczycieli i rodziców na temat wielojęzyczności, metodyki ogólnej oraz pracy z dziećmi z zastosowaniem wielorakich metod aktywizujących usprawniających proces uczenia się. Założycielka i autorka artykułów na blogu mamametodyk.pl. Pracuje z dziećmi najmłodszymi, starszymi oraz z młodzieżą od 2001 roku. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, dla nauczycieli klas I-III, dla nauczycieli uczących nastolatki oraz dla lektorów języka angielskiego i niemieckiego.