Gry i zabawy matematyczne – szkolenie on-line

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną gry, zabawy i zadania wspierające rozwój myślenia logicznego od najmłodszych lat.  Każdy z uczestników będzie miał okazje skonstruować gry i zabawy rozwijające umiejętności matematyczne.

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 149 zł

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

PROGRAM SZKOLENIA:

  1. Jak rozpoznać dziecko z trudnościami w zdobywaniu wiedzy z zakresu matematyki. Rola przedszkola, szkoły i środowiska rodzinnego w pokonywaniu trudności.
  2. Gry i zabawy matematyczne wspierające rozwój umiejętności matematycznych
  3. Tworzenie gier niezbędnych w trakcie diagnozowania problemów w opanowaniu przez dziecko wiadomości z zakresu matematyki
  4. Prezentacja gier i zabaw wspomagających pracę nauczyciela – propozycje ich wykorzystania

KORZYŚCI PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA:

  1. Wzbogacenie wiedzy dotyczącej nauczania matematyki poprzez gry i zabawy
  2. Zwiększenie kompetencji w zakresie nauczania poprzez doświadczanie
  3. Poznanie narzędzi do zwiększenie aktywności uczniów na lekcjach matematyki
  4. Nauczanie matematyki w sposób, który pozwala myśleć i rozumować.

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),

Prowadząca: Agnieszka Besser – więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/