Ewaluacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej, również w kształceniu na odległość – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 19 maja 2021 r. (18:00 - 19:30) ZAPISZ SIĘ
 • 💰Cena – 129 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.

  Adresaci: Wychowawcy, wszyscy zainteresowani nauczyciele, pedagodzy szkolni.

  Cel: zdobycie wiedzy na temat udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w systemie kształcenia na odległość oraz prowadzenia dokumentacji zgodnie z przepisami.

  Uczestnicy:

  • poznają obowiązujące przepisy
  • przeanalizują obszary i formy udzielania PPP oraz prowadzenia dokumentacji w tym: modyfikacji i ewaluacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  • zaplanują swoje działania oraz pracę związaną z prawidłowym prowadzeniem dokumentacji.

   Program szkolenia:

  1. Analiza aktów prawnych w zakresie udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej w systemie kształcenia na odległość. 
  2. Formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  3. Jak wspierać rodziców i uczniów.
  4. Ewaluacja oraz modyfikacja dokumentacji.
  5. Modyfikacja dostosowań oraz IPET.

  Prowadząca: Angelika Perdek-Chabinowska jest czynnym zawodowo nauczycielem, doradcą zawodowym, pedagogiem szkolnym oraz trenerem oświaty. Posiada bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Pracuje jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, była również nauczycielem przedmiotów administracyjnych oraz pracowni komunikacji interpersonalnej w szkole policealnej. Zajmuje się szkoleniami i webinarami dla kadry pedagogicznej.  Od lat prowadzi kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, szkolenia z umiejętności miękkich, technik uczenia, autoprezentacji, nowoczesnych metod nauczania, rozwijania kompetencji kluczowych, czy zabaw i gier wprowadzających w świat dziecięcego kodowania dla nauczycieli. Jest trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomaga również uczniom w pracy nad stresem czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla niej bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkala. Jako trenerka stawia na aktywizację uczestników i pragmatyzm, starając się przekazywać wiedzę, którą można wykorzystać w swojej pracy. Interesuje się psychologią rozwoju i podróżami. W wolnych chwilach najchętniej czyta literaturę poświęconą psychologii pozytywnej, sama tworzy teksty oraz wciela ją w życie.