Dwulatek w domu, żłobku i przedszkolu – gry i zabawy wspierające rozwój – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena – 159 zł

Opis: Celem szkolenia jest wprowadzenie uczestników w świat zabaw dla najmłodszej grupy wiekowej dzieci. Będzie to maraton zabaw ruchowych – tańce, zgadywanki, zabawy z chustą animacyjną, gry zespołowe, zabawy sensoryczne, usprawniające oraz wiele innych. Jeśli pracujesz w żłobku, przedszkolu, opiekujesz się dziećmi lub nie wiesz w co bawić się ze swoim dzieckiem aby dbać o jego prawidłowy i zrównoważony rozwój te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Przyjdź i przekonaj się jaką moc ma odpowiednio dobrany zestaw zabaw. Jak kluczową rolę odgrywa znajomość przesłania konkretnych ćwiczeń, układów ruchowych, muzyka i wiele innych.

Program szkolenia:

  1. Problemy adaptacyjne maluchów w przedszkolu i żłobku- zabawy adaptacyjne.
  2. Dziecięca ciekawość i formy uczenia się.
  3. Przegląd zabaw z omówieniem ich wartości pedagogicznych i terapeutycznych.
  4. Stworzenie własnego scenariusza w oparciu o wiedzę zdobytą podczas warsztatów.
  5. W co się bawić w zależności od predyspozycji dziecka?
  6. Nauka przez zabawę.
  7. Zabawy terapeutyczne.
  8. Zabawa, Zabawa i jeszcze raz zabawa!

Materiały szkoleniowe: Uczestnicy szkolenia otrzymają zestaw ćwiczeń i zabaw do wykorzystania ze swoimi podopiecznymi, materiały szkoleniowe i dużą dawkę endorfin (hormonów szczęścia) po zakończonych warsztatach.

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadząca: Małgorzata Kowalska – więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/